Республикалық балалар байқауының қорытындысы

0
322

Martebe.kz ақпараттық білім порталы дарынды балаларды шығармашылық жұмысқа баулу мақсатында республикалық деңгейде «Бояулар құпиясы» және «Жас өнерпаз» байқауларын ұйымдастырды. Байқауға республикамыздың барлық өңірлерінен белсенді оқушыларымыз қатысып, жоғары нәтиже көрсетті. Байқауда жұмыстары үздік деп танылған жүлдегер  оқушылардың тізімін назарларыңызға ұсынамыз.

 

Ә.Қастеевтің туғанына 120 жыл толуына орай «БОЯУЛАР ҚҰПИЯСЫ» жас суретшілер байқауының жеңімпаздары

Бас жүлде

1.      Евдошенко Любовь
2.      Жарқынбекқызы Іңкәр
3.      Әмірбек  Нұрсая
4.      Анарбекұлы Рахман
5.      Серікқызы Гүлсезім
6.      Арманұлы Әкежан
7.      Жұмағұлова Айсана
8.      Жүсіпхан Марғұлан
9.      Кожамжаров Таир
10.  Талғат Каусар

 

І орын

1.      Қуандық Батырхан
2.      Тамахина Мария
3.      Мергель Вероника
4.      Ардақ Мұратұлы
5.      Сейдулла Айсұлтан Серікбекұлы
6.      Шалқарұлы Азат
7.      Қуан Ахмед Артурұлы
8.      Абдусапар Нұрғали
9.      Кеңесбек Зере
10.  Бейбітхан Ердәулет

 

ІІ орын

1.      Сабиржон Айдана
2.      Арманұлы Әкежан
3.      Орлова Валерия
4.      Ақшалова Арайлым
5.      Айтбеков Ибрагим
6.      Қайрат Амина
7.      Ақыл Ақназар
8.      Жалғас Гүлсезім
9.      Жұмағұлова Айсана
10.  Жүсіпхан Марғұлан

 

ІІІ орын

1.      Сартай Жұлдызай Шапағатқызы
2.      Алтынбек Нұрайым Асхатқызы
3.      Мукан Нұрлым
4.      Марат Альтаир
5.      Муратбек Алихан
6.      Үсен Айзере
7.      Акмурза Айзере
8.      Ширинхан Әлхамдулиллаһ
9.      Искакова Томирис
10.  Ануарбеков Алдияр

 

Шығармашыл балалар арасындағы «ЖАС ӨНЕРПАЗ» республикалық өнер байқауының жеңімпаздары

Бас жүлде

1.      Малек Жанель Пернебайқызы
2.      Айдосұлы Әбілмансұр
3.      Талбай Айкөркем
4.      Парсұлтан Нұрилә Нұрсұлтанқызы
5.      Парсұлтан Нұрила
6.      Нұрлан Кәусар
7.      Тәжібай Ерасыл
8.      Исаева Алия
9.      Нұрғали Нұрай Жәнібекқызы
10.  Кошкарова Мерей Алиханқызы

 

І орын

1.      Әбілхайм Талшын Нұрғалиқызы
2.      Еділбай Дәмелі Русланқызы
3.      Ербол Айжан Нұржанқызы
4.      Еділбай Айару Русланқызы
5.      Сайлау Аягөз
6.      Самат Анель Дәуренқызы
7.      Құрбанәлі Аяна Аймаханқызы
8.      Мұхитбекқызы Қырмызы
9.      Трошкина Анжела Анатольевна
10.  Кожахметова Сания Ренатовна

 

ІІ орын

1.               Шонтыков Ерасыл Бахытжанұлы
2.      Тілепберген Бекарыс
3.      Күмісбек Аружан
4.      Қанатбек Айзере
5.      Шалхынбек Адина
6.      Мұратқазы Інжу
7.      Мухамметжан Айтолқын Сардарбекқызы
8.      Бахыт Аянат Оңғарбайқызы
9.      Шмидт Татьяна
10.  Кунакбаева Асылай Мұратқызы

 

ІІІ орын

1.               Шонтыков Ерасыл Бахытжанұлы
2.      Тілепберген Бекарыс
3.      Күмісбек Аружан
4.      Қанатбек Айзере
5.      Шалхынбек Адина
6.      Мұратқазы Інжу
7.      Мухамметжан Айтолқын Сардарбекқызы
8.      Бахыт Аянат Оңғарбайқызы
9.      Шмидт Татьяна

 


ПІКІР ҚАЛДЫРУ