ҚАРА ӨЛЕҢНІҢ ҚҰЛАГЕРІ байқауының қорытындысы

0
1838
ҚАРА ӨЛЕҢНІҢ ҚҰЛАГЕРІ

«… Қасиетіңнен қара өлең, айналайын» атты көркем сөз номинациясының жеңімпаздары

Кіші топ (1-4 сынып)

Алматы қ-ы,Ауэзов ауданы Мүсірепов атындағы № 86 мектеп гимназия Түсіпова Інжу Бас жүлде
«Крылов атындағы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Ахмет Айару Эльдарқызы ІІ орын
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы М.Қаратаев атындағы №51 қазақ орта мектебі Бейсенбаева Інжу ІІ орын
Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы «Мамандандырылған ІТ лицей» КММ-сі Мухамбет Айлин Русланқызы ІІІ орын
«Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі» КММ Ербосынқызы Айару

Аміржан

ІІІ орын
«Тарбағатай жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Сейтжан Шырай Нұржанқызы ІІІ орын
Жетісу облысы, Панфилов ауданы, Басқұншы ауылы Крылов атындағы орта мектебі КММ Мырзағали Мейіржан ІІІ орын

Номинация иегерлері (1-4 сынып)

Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы «Мамандандырылған ІТ лицей» КММ-сі Хабдулаева Сабина Нурлановна Номинация
«Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі» КММ Бақыт Үміт

Аміржан

Номинация
Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің «№ 3 ЖББМ КММ Серік Рахим Ерланұлы Номинация
Астана қаласы

№89 мектеп-лицейі

Кабиден Олжас Мадиярұлы Номинация
Жетісу облысы, Панфилов ауданы, Басқұншы ауылы Крылов атындағы орта мектебі КММ Еркін Алина Номинация
Астана қаласы

№72 мектеп-лицейі

Қазбек Мерей Азаматқызы Номинация
Шымкент қаласы

Сабыр Рақымов атындағы №53 жалпы орта білім беретін мектебі

Хайритдинова Жасмина Бахтияровна Номинация
Ақтау қаласы «№1 жалпы білім беретін мектеп» КММ Хайрулин Арсен Номинация
«Тарбағатай жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Темірқан Еркежан Ақылбекқызы Номинация
«Тарбағатай жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Шакер Айша Ерболқызы Номинация
«Тарбағатай жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Жарқынқызы Қызғалдақ Номинация
Астана қаласы

№89 мектеп-лицейі

Абдрахман Ибрахим Рамазанұлы номинация
Астана қаласы

№89 мектеп-лицейі

Қасым Алихан Мурадымұлы Номинация
Алматы қаласы, Әуезов ауданы, Ғ.Мүсірепов атындағы 86 мектеп-гимназиясы МКМ. Сарқытбек Сардар Қуатбекұлы Номинация

Орта топ (5-8 сынып)

Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қызылшекара ауылы

«К.Байшығанұлы атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ

Сақан Санат І орын
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Шоқпартоғай ауылы №3 жалпы орта білім беретін мектеп Әлібекұлы Бекарыс І орын
Жетісу облысы, Кербұлақ ауданы Ж.Жапаров атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығы Ержан Каусар І орын
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Шоқпартоғай ауылы

№3 жалпы орта білім беретін мектеп

Нұралы Мүнира Әнуарбекқызы ІІ орын
Жетісу облысы,Панфилов ауданы,

Басқұншы ауылы

«Крылов атындағы орта мектеп» КММ

Алдаберген Шынтас Сухрабұлы ІІ орын
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы,

№ 169 Н.Илялетдинов атындағы орта мектебі

Сұлтанбек Жанель ІІ орын
Астана қаласы

№89 мектеп-лицейі

Серикбаева Майра ІІІ орын

Номинация иегерлері (5-8 сынып)

Атырау облысы, Жылыой ауданы, Шоқпартоғай ауылы,

№3 жалпы орта білім беретін мектеп

Шопан Айжанат Жұмабайқызы Номинация
«Жиделі жалпы білім беретін мектебі» Әнуарбекқызы Жаннұр Номинация
Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қызылшекара ауылы «К.Байшығанұлы атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен»КММ Бекболат Нұрсұлтан Номинация
Абай облысы, Аягөз қаласы

«№7 жалпы білім беретін орта мектеп» КММ

Даулетова Айғаным Номинация
«Е.Сыпатаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен КММ Оразай Назерке Алмасқызы Номинация
Жетісу облысы, Панфилов ауданы

«Үшарал орта мектебі

мектепке дейінгі шағын

орталығымен» КММ

Ордабай Мадина Номинация
Жетісу облысы, Панфилов ауданы

«Үшарал орта мектебі

мектепке дейінгі шағын

орталығымен» КММ

Жансейт Ұлпан Номинация
Жетісу облысы Панфилов ауданы

«Үшарал орта мектебі

мектепке дейінгі шағын

орталығымен» КММ

Нұрдаулет Айару Номинация

Жоғары топ (9-11 сынып)

Ақтау қаласы №3 жалпы білім беретін мектеп Комит Перизат І орын
«Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Е.Сыпатаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен КММ Абдуали Арсен Айдосұлы І орын
Алматы қаласы, Алмалы ауданы Б.Атыханұлы атындағы №36 мектеп -гимназия Абетей Фатима Бауыржанқызы ІІ орын

Номинация иегерлері (9-11 сынып)

«Астана қаласы әкімдігінің № 89 мектеп- лицей» ШЖҚ МКК Султанбекова Дамира Номинация

«Қара өлеңнің құлагері» атты жас ақындар номинациясы бойынша қорытынды

Ақтау қаласы

Н.Марабав атындағы 7мектеп-лицейі

Джумағазиев Дархан І орын

«Жақсы сөзім – жаны игі халқым үшін» атты эссе номинациясы бойынша қорытынды

ШҚО, Өскемен қаласы, химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі Советбекова Амина ІІ орын
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы №169 Н.Илялетдинов атындағы орта мектебі Талғатқызы Карина І орын

Номинация иегерлері

Ұлытау облысы білім басқармасының Жезқазған қаласы білім бөлімінің «Қабден Шыңғысов атындағы №5жалпы білім беретін мектебі»КММ Қорабаева Арайлым Сериковна Номинация

ПІКІР ҚАЛДЫРУ