Тақырыбы |
Екінші дүниежүзілік соғыстан кейінгі Жапония |
|||||||||||||||||
Мақсаты | Жапонияның екінші дүниежүзілік соғыстан кейінгі даму жағдайына сипаттама беру.Берілген тапсырмаларды орындай отырып, оқушылардың талдай білу,болжам жасау дағдыларын дамыту; | |||||||||||||||||
Күтілетін нәтиже |
|
|||||||||||||||||
Түйінді идея | Жапония мемлекетінің ерекшеліктері | |||||||||||||||||
Оқушының іс-әрекеттері |
Топтық,жеке негізде тапсырмаларды орындайды; Топта бірлесіп оқиды. |
|||||||||||||||||
Сабақтың типі | Аралас сабақ | |||||||||||||||||
Әдісі | Түсіндірмелі, топпен жұмыс,ойын әдісі,сұрақ-жауап | |||||||||||||||||
Көрнекілігі | Дүниежүзінің саяси картасы, слайдтар, үлестірмелі материалдар, сызбалар. | |||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
Оқушылармен амандасып, сыныпты түгендеу |
|||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері | Бағалау | ||||||||||||||||
Кіріспе бөлім |
ІІ Үй тапсырмасы. «Айналмалы бекеттер» әдісі арқылы тексеріледі. 1-топ Латын Америкасы 40-60 жылдарда 2-топ Латын Америкасы 60-80 жылдарда 3-топ Латын Америкасы 80-2000 жылдарда |
«екі жұлдыз, бір ұсыныс» арқылы бағалау. | ||||||||||||||||
Тұсаукесер бөлімі |
«Кинометафора» әдіс арқылы Оқушыларға осы тақырыпқа қатысты «Жапония елі» бейне ролик көрсетіп, сұрақтар қоямын
Жалпы бейне роликте не туралы айтылған? Шартты белгімен белгіле *-білем, V-білемің, бірақ онша жақсы емес, 0-білмеймің
|
Формативті бағалау |
||||||||||||||||
Негізгі бөлім |
1.Сәйкестендіру.(10 мин) Жапонияның сыртқы саясаты -Англия -Қытай -Германия 2.Мәтінмен жұмыс.(10 мин) Картаға назар аудару. Топтық жұмыс. Тірек-сызба құрастыру. «Жуаң және жіңішке сұрақтар» құрастыру. Әр топ құрастырған тірек сызба бойынша әңгімелеп береді. Әр топтан екі сұрақтан қойылады |
«Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау | ||||||||||||||||
Қорытынды бөлім |
«Сенесің бе?» ойыны
7.1996 жылы Жапоняның демократиялық партиясы құрылды. (иә) Рефлексия. Әр оқушы параққа бүгінгі сабақта не ұнады-1,2 тілек жазу Үй тапсырмасы: ХХ-ғасырдың ІІ-і жартысындағы Жапония туралы эссе жазу |
Өзара бағалау. |
Дюсегалиева Татьяна Амангелдіқызы
Басқа материалдар