«География» пәнінен республикалық оқушылар олимпиадасының қорытындысы

0
653

Qaztest.kz қазақ тілді интернет олимпиада сайты мектеп оқушылары арасында «География» пәнінен республикалық пәндік олимпиада өз мәресіне жетті. Олимпиадаға республиканың барлық өңірлерінен оқушылар қатысты.

Олимпиада ережесіне сәйкес 17 ұпайдан жоғары алған қатысушылар жүлделі орындарға ие болды. Оқушылардың марапаты жеке парақшаларындағы Сертификат-Дипломбөлімінде сақталады.

Олимпиада жүлдегерлерінің тізімі

6-сынып бойынша

7-сынып бойынша

8-сынып бойынша

9-сынып бойынша

10-сынып бойынша

11-сынып бойынша

Мұғалімдердің нәтижесі 

Олимпиада ережесіне сәйкес уақыт көрсеткіші бойынша ең жоғары ұпай алған қатысушыларға «Қазақстан үміті» төсбелгісі беріледі. Төсбелгі – жас жеткіншектерді ынталандыру мақсатында шығарға біздің мекемеміздің арнайы жобасы. Толық ақпаратты осы сілтемеден оқи аласыздар.

Олимпиадада 25 ұпай алған оқушылар «Үздік оқушы» грамотасымен марапатталады. Бұл марапат оқушылардың почтасына 4 желтоқсан күні жіберіледі.

Олимпиада ережесіне сай бір ұжымнан 50-ден астам оқушы қатысып, 30 жүлделі орын шықса «Үздік ұжым» кубогы беріледі. Қазіргі кезде кубок үшін өтініштер қабылдануда. МАҢЫЗДЫ! «Үздік ұжым» кубогы мен координатор алғыс хаттары үшін өтініштер әлі қабылдануда. Марапаттарды алу үшін міндетті түрде жіберілуі керек.

«Қазақстан үміті» төсбелгілерінің иегерлері аз уақытта 25 ұпай алған оқушыларға берілді.

«Қазақстан үміті» төсбелгісінің иегерлері

Аты-жөні Сыныбы Мәлімет Уақыты
1. Адыр Айдана Серікқызы  8 класс Облыс: Алматы қаласы

Қала: Түрксіб ауданы

Мектеп: №76 ЖОМ

0:04:30
2. Мұхит Еңлік  7 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: М. Шоқай атындағы №187 ОМ

0:07:24
3. Ғабдулхақ Жанәділ Жанатұлы  7 класс Облыс: Алматы қаласы

Қала: Түрксіб ауданы

Мектеп: №76 ЖОМ

0:09:46
4. Секенова Закия  8 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: №1 ОМ

0:10:27
5. Мұратбаев Махсұт Сьездбекұлы  9 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: М. Шоқай атындағы №187 ОМ

0:10:34
6. Аққазинова Назерке  6 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Риддер қаласы

Мектеп: «Шаңырақ» көпсалалы МГ

0:10:36
7. Сарсенбаев Алимжан  6 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қармақшы ауданы

Мектеп: №85 ОМ

0:11:48
8. Токтарбек Ернур  6 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: №1 ОМ

0:12:10
9. Құлмұратова Сабина Бекмұратқызы  8 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: Хангелді ат. №179 ОМ

0:12:10
10. Шнайдер Зарима  9 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Семей қаласы

Мектеп: №47 ЖББОМ

0:12:27
11. Шайдуллин Асылхан  7 класс Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

0:13:37
12. Ерболат Гүлжан Ақылбекқызы  11 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: М. Шоқай атындағы №187 ОМ

0:13:54
13. Аскаров Ризат Асқарұлы  8 класс Облыс: Алматы қаласы

Қала: Түрксіб ауданы

Мектеп: №76 ЖОМ

0:14:05
14. Садуақас Мұстафа Ерланұлы  8 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: Хангелді ат. №179 ОМ

0:14:17
15. Тасыбай Азамат  11 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

0:14:57
16. Шайхыбек Наурызбек  6 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Риддер қаласы

Мектеп: «Шаңырақ» көпсалалы МГ

0:15:05
17. Узкан Карина Рустамқызы  11 класс Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: № 20 Лицей-ЖОББМ

0:16:20
18. Луқпекова Сезім Еркінқызы  6 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Риддер қаласы

Мектеп: «Шаңырақ» көпсалалы МГ

0:16:57
19. Тиыштық Естай Әуелбайұлы  8 класс Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: Қорғантұз орта мектебі

0:17:14
20. Каирбаева Амина Ризабековна  11 класс Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: № 20 Лицей-ЖОББМ

0:17:22
21. Бутабаева Аяулым Минисбеккызы  7 класс Облыс: Алматы облысы

Қала: Іле ауданы

Мектеп: №3 ОМ, 7 сынып

0:18:06
22. Нұртай Балнұр  11 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

0:18:16
23. Әбділлаева Гүлжайна Ерболқызы  9 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №223 Төменарық ОМ

0:18:34
24. Ошақ Дәуіт  8 класс Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жаңаарқа ауданы

0:19:17
25. Қанаш Сәулет Баянбекқызы  7 класс Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Темір ауданы

Мектеп: Қопа ОМ

0:19:27
26. Мырзағалиев Асыл  7 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Зайсан ауданы

Мектеп: Көгедай ОМ

0:19:31
27. Урумбасарова Сабина Нұрсұланқызы  8 класс Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе қаласы

Мектеп: №60 ЖОББМ

0:20:00
28. Омар Гаухар  11 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №163 Жаңақорған ОМ

0:20:09
29. Бесбай Аружан Әбибуллақызы  9 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №223 Төменарық ОМ

0:22:05
30. Аужанова Алмагуль Жоламановна  11 класс Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: № 20 Лицей-ЖОББМ

0:23:09
31. Табарак Ерасыл  11 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Катонқарағай ауданы

Мектеп: Үрыл ОМ

0:23:13
32. Акилбеков Ерасыл  8 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қармақшы ауданы

0:23:28
33. Жасұлан Нагашбаев Еркінұлы  8 класс Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тұрар Рысқұлов ауданы

0:23:31
34. Жұмабек Нұрила Бурабайқызы  7 класс Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тұрар Рысқұлов ауданы

Мектеп: Әлихан Бөкейханов ат. ОМ

0:23:56
35. Қайратұлы Сұңғат  8 класс Облыс: Қостанай облысы

Қала: Арқалық қаласы

Мектеп: Ы.Алтынсарин ат. Гимназия

0:24:22
36. Колганатова Диана  8 класс Туған күні: 23.03.1987

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Алға ауданы

Мектеп: Бестамақ ОМ

0:24:42
37. Абуғали Алихан Бауыржанұлы  7 класс Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Казталов ауданы

Мектеп: Қарасу ОМ

0:26:26
38. Сүлейменов Сұлтан  11 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Катонқарағай ауданы

Мектеп: Үрыл ОМ

0:27:09
39. Жұмабай Аяжан  9 класс Облыс: Ақмола облысы

Қала: Қорғалжын ауданы

Мектеп: Қорғалжын мектеп гимназиясы

0:27:27
40. Асанжан Сәмит  7 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №163 Жаңақорған ОМ

0:28:01
41. Тулетаев Алибек  7 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: № 1 ОМ

 

0:29:59
42. Айдын Нуржан  8 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қармақшы ауданы

Мектеп: №277 мектеп-лицей

0:30:12
43. Қыстаубаев Еділ  7 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Күршім ауданы

Мектеп: К.Нургалиев ат. Гимназия

0:30:18
44. Талапқызы Гүлназ  6 класс Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Казталов ауданы

Мектеп: Қарасу ОМ

0:31:13
45. Мырзақалиев Айдос  11 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Катонқарағай ауданы

Мектеп: Үрыл ОМ

0:32:03
46. Ниязова Ақбота  7 класс Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

Мектеп: №2 Подстепный ЖОББМ

0:34:38
47. Есенгелді Айнаш Қайратқызы  8 класс Облыс: Павлодар облысы

Қала: Щербақты ауданы

Мектеп: Есілбай ЖОББМ

0:39:31
48. Толен Олжас Кенжебайұлы  7 класс Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Байзақ ауданы

Мектеп: Үлгілі ОМ

0:43:22

Маңызды! Төсбелгі иегерлері біздің почтамызға аты-жөніңізбен толық мекен-жайыңыз, индекстеріңізді және байланыс номерлеріңізді келесі формада жазып, qaztest.kz@mail.ru почтасына жібере берулеріңізді сұраймыз.

Жеңімпаздың аты-жөні:
Облыс, қала, аудан, ауыл
Үй және пәтер нөмірі
Индекс
Ұялы телефоны

Қатысушылар ақпаратының құпиялылығы қатаң сақталады.

Мекен-жайларыңыздың және басқада ақпараттарыңыздың дұрыстығы сыйлықтарыңыздың дұрыс баруына әсер етеді. Қате берілген адрестер үшін олимпиада ұйымдастыру комитеті жауап бермейді.

МАҢЫЗДЫ! «Үздік ұжым» кубогы мен координатор алғыс хаттары үшін өтініштер әлі қабылдануда. Марапаттарды алу үшін міндетті түрде жіберілуі керек.

Олимпиаданың жоғары деңгейде өтуіне атсалысқан барлық қатысушыларға алғыс білдіреміз.

Құрметпен Qaztest.kz олимпиада ұйымдастыру комитеті

Qaztest.kz қазақ тілді интернет олимпиада сайты мектеп оқушылары арасында «География» пәнінен республикалық пәндік олимпиада өз мәресіне жетті. Олимпиадаға республиканың барлық өңірлерінен оқушылар қатысты.

Олимпиада ережесіне сәйкес 17 ұпайдан жоғары алған қатысушылар жүлделі орындарға ие болды. Оқушылардың марапаты жеке парақшаларындағы Сертификат-Дипломбөлімінде сақталады.

Олимпиада жүлдегерлерінің тізімі

6-сынып бойынша

7-сынып бойынша

8-сынып бойынша

9-сынып бойынша

10-сынып бойынша

11-сынып бойынша

Олимпиада ережесіне сәйкес уақыт көрсеткіші бойынша ең жоғары ұпай алған қатысушыларға «Қазақстан үміті» төсбелгісі беріледі. Төсбелгі – жас жеткіншектерді ынталандыру мақсатында шығарға біздің мекемеміздің арнайы жобасы. Толық ақпаратты осы сілтемеден оқи аласыздар.

Олимпиадада 25 ұпай алған оқушылар «Үздік оқушы»грамотасыменмарапатталады.

«Қазақстан үміті» төсбелгілерінің иегерлері аз уақытта 25 ұпай алған оқушыларға берілді.

«Қазақстан үміті» төсбелгісінің иегерлері

Аты-жөні Сыныбы Мәлімет Уақыты
1. Адыр Айдана Серікқызы   8 класс Облыс: Алматы қаласы

Қала: Түрксіб ауданы

Мектеп: №76 ЖОМ

0:04:30
2. Мұхит Еңлік   7 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: М. Шоқай атындағы №187 ОМ

0:07:24
3. Ғабдулхақ Жанәділ Жанатұлы   7 класс Облыс: Алматы қаласы

Қала: Түрксіб ауданы

Мектеп: №76 ЖОМ

0:09:46
4. Секенова Закия   8 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: №1 ОМ

0:10:27
5. Мұратбаев Махсұт Сьездбекұлы   9 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: М. Шоқай атындағы №187 ОМ

0:10:34
6. Аққазинова Назерке   6 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Риддер қаласы

Мектеп: «Шаңырақ» көпсалалы МГ

0:10:36
7. Сарсенбаев Алимжан   6 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қармақшы ауданы

Мектеп: №85 ОМ

0:11:48
8. Токтарбек Ернур   6 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: №1 ОМ

0:12:10
9. Құлмұратова Сабина Бекмұратқызы   8 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: Хангелді ат. №179 ОМ

0:12:10
10. Шнайдер Зарима   9 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Семей қаласы

Мектеп: №47 ЖББОМ

0:12:27
11. Шайдуллин Асылхан   7 класс Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

0:13:37
12. Ерболат Гүлжан Ақылбекқызы   11 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: М. Шоқай атындағы №187 ОМ

0:13:54
13. Аскаров Ризат Асқарұлы   8 класс Облыс: Алматы қаласы

Қала: Түрксіб ауданы

Мектеп: №76 ЖОМ

0:14:05
14. Садуақас Мұстафа Ерланұлы   8 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: Хангелді ат. №179 ОМ

0:14:17
15. Тасыбай Азамат   11 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

0:14:57
16. Шайхыбек Наурызбек  6 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Риддер қаласы

Мектеп: «Шаңырақ» көпсалалы МГ

0:15:05
17. Узкан Карина Рустамқызы  11 класс Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: № 20 Лицей-ЖОББМ

0:16:20
18. Луқпекова Сезім Еркінқызы  6 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Риддер қаласы

Мектеп: «Шаңырақ» көпсалалы МГ

0:16:57
19. Тиыштық Естай Әуелбайұлы  8 класс Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: Қорғантұз орта мектебі

0:17:14
20. Каирбаева Амина Ризабековна  11 класс Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: № 20 Лицей-ЖОББМ

0:17:22
21. Бутабаева Аяулым Минисбеккызы  7 класс Облыс: Алматы облысы

Қала: Іле ауданы

Мектеп: №3 ОМ, 7 сынып

0:18:06
22. Нұртай Балнұр  11 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

0:18:16
23. Әбділлаева Гүлжайна Ерболқызы  9 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №223 Төменарық ОМ

0:18:34
24. Ошақ Дәуіт  8 класс Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жаңаарқа ауданы

0:19:17
25. Қанаш Сәулет Баянбекқызы  7 класс Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Темір ауданы

Мектеп: Қопа ОМ

0:19:27
26. Мырзағалиев Асыл  7 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Зайсан ауданы

Мектеп: Көгедай ОМ

0:19:31
27. Урумбасарова Сабина Нұрсұланқызы  8 класс Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе қаласы

Мектеп: №60 ЖОББМ

0:20:00
28. Омар Гаухар  11 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №163 Жаңақорған ОМ

0:20:09
29. Бесбай Аружан Әбибуллақызы  9 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №223 Төменарық ОМ

0:22:05
30. Аужанова Алмагуль Жоламановна  11 класс Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: № 20 Лицей-ЖОББМ

0:23:09
31. Табарак Ерасыл  11 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Катонқарағай ауданы

Мектеп: Үрыл ОМ

 

0:23:13
32. Акилбеков Ерасыл  8 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қармақшы ауданы

0:23:28
33. Жасұлан Нагашбаев Еркінұлы  8 класс Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тұрар Рысқұлов ауданы

0:23:31
34. Жұмабек Нұрила Бурабайқызы  7 класс Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тұрар Рысқұлов ауданы

Мектеп: Әлихан Бөкейханов ат. ОМ

0:23:56
35. Қайратұлы Сұңғат  8 класс Облыс: Қостанай облысы

Қала: Арқалық қаласы

Мектеп: Ы.Алтынсарин ат. Гимназия

0:24:22
36. Колганатова Диана  8 класс Туған күні: 23.03.1987

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Алға ауданы

Мектеп: Бестамақ ОМ

0:24:42
37. Абуғали Алихан Бауыржанұлы  7 класс Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Казталов ауданы

Мектеп: Қарасу ОМ

0:26:26
38. Сүлейменов Сұлтан  11 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Катонқарағай ауданы

Мектеп: Үрыл ОМ

0:27:09
39. Жұмабай Аяжан  9 класс Облыс: Ақмола облысы

Қала: Қорғалжын ауданы

Мектеп: Қорғалжын мектеп гимназиясы

0:27:27
40. Асанжан Сәмит  7 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №163 Жаңақорған ОМ

0:28:01
41. Тулетаев Алибек  7 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: № 1 ОМ

 

0:29:59
42. Айдын Нуржан  8 класс Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қармақшы ауданы

Мектеп: №277 мектеп-лицей

 

0:30:12
43. Қыстаубаев Еділ  7 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Күршім ауданы

Мектеп: К.Нургалиев ат. Гимназия

 

0:30:18
44. Талапқызы Гүлназ  6 класс Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Казталов ауданы

Мектеп: Қарасу ОМ

0:31:13
45. Мырзақалиев Айдос  11 класс Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Катонқарағай ауданы

Мектеп: Үрыл ОМ

0:32:03
46. Ниязова Ақбота  7 класс Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

Мектеп: №2 Подстепный ЖОББМ

0:34:38
47. Есенгелді Айнаш Қайратқызы  8 класс Облыс: Павлодар облысы

Қала: Щербақты ауданы

Мектеп: Есілбай ЖОББМ

0:39:31
48. Толен Олжас Кенжебайұлы  7 класс Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Байзақ ауданы

Мектеп: Үлгілі ОМ

0:43:22

 

 


ПІКІР ҚАЛДЫРУ