Бағалы сыйлықтардың иегерлері — А.Байтұрсынов олимпиадасы

0
286

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті — Елбасы қоры сыйлығының иегері Qaztest.kz қазақ тілді интернет олимпиада сайтында қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен ұйымдастырылған ІІ Республикалық А.Байтұрсынұлы олимпиадасы өз қорытындысын жариялайды.

Олимпиада нәтижесінде ең жоғарғы 25 баллдаы алған қатысушылардың арасынан уақыт көрсеткіші бойынша іріктелініп, ең үздік 25 оқушыға бағалы сыйлықтар тағайындалды.

Сонымен қатар, олимпиаданың жоғары деңгейде өтуіне атсалысып, бірнеше оқушысы жүлделі орындарға ие болған қазақ тілі мамандары «Қазақстан ұстазы» төсбелгісі табысталады.

Аты-жөні Облысы, қаласы, мектебі Жетекшісінің аты жөні Сыйлық түрі

Орынбай Аянат 

 

Туған күні: 01.01.2007

Облыс: Атырау облысы

Қала: Қызылқоға ауданы

Мектеп: Тасшағыл орта мектебі, 5 класс

 Құбашева Айгүл Смартфон
Жүнісхан Аяулым Ермұханқызы

Туған күні: 11.02.2006

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: №20ДБАЛ, 6 класс

 Бактаева Меруерт Тұрсынтайқызы Смартфон
Өмірзақ Нұрдәулет

Туған күні: 03.08.2005

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: «№3″БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ лицей-интернаты», 7 класс

 Бакирова Сандугаш Смартфон

Әзи Оралбай

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: №177, 8 класс

 Ниязова Маржан Смартфон

Еликпаева Мерей 

 

Туған күні: 17.11.2005

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: №20 ДБАЛ, 6 класс

 Балтабаева Шынар Айткалиевна 10 000 тг бір реттік стипендия
Теңізбай Перизат
 
Облыс: Жамбыл облысы
Қала: Мойынқұм ауданы Мектеп: К.Қасымов атындағы орта мектебі, 7 класс
 Таханова Айдана Жанарханқызы 10 000 тг бір реттік стипендия
СражадинЛаура

Туған күні: 20.12.2005

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: 21, 6 класс

  Төлегенова Мирамкүл 10 000 тг бір реттік стипендия
Құдайбергенова Сабина
 
Облыс: Қызылорда облысы
Қала: Шиелі ауданы
Мектеп: №153 Ш.Есенов атындағы мектеп-лицей, 6 класс
Теңгебаева Гүлжан 10 000 тг бір реттік стипендия
Cембина Аружан
 
Облыс: Қарағанды облысы
Қала: Теміртау
Мектеп: №15 қазақ мектеп-гимназиясы, 7 класс
 Коныртаева Гульмира Максутбековна «Қазақстан үміті» төсбелгісі

Досмагамбет Құрмет

 

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Баянауыл ауданы

Мектеп: Шакен Айманова атындағы мектеп интернат, 7 класс

  Сакенова Галия Токпаевна «Қазақстан үміті» төсбелгісі

Аружан Тұрғанбекқызы

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Ақсу ауданы

Мектеп: Н.Есеболатов атындағы орта мектебі, 7 класс

  Жамантаева Жанар Үпіқызы «Қазақстан үміті» төсбелгісі
Актлесова Толкын

Туған күні: 19.11.2005

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Алға ауданы

Мектеп: В.И.Пацаев атындағы №2 Алға орта мектебі, 6 класс

  Жупкалиева Лаззат Аманкелдиевна «Қазақстан үміті» төсбелгісі
Исмурзина Əсем Қуанышқызы

Туған күні: 20.10.2004

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: АОДБАММИ, 7 класс

  Джулаева Балия Бабыққызы «Қазақстан үміті» төсбелгісі
Гришин Кирилл

Туған күні: 30.11.2005

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: №20 ДБАЛ, 7 класс

  Балтабаева Шынар Айткалиевна «Қазақстан үміті» төсбелгісі

Надирбаева Аружан Ермекқызы 

 

Туған күні: 09.12.2005

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: №20 ДБАЛ, 6 класс

  Балтабаева Шынар Айткалиевна «Қазақстан үміті» төсбелгісі
Нұраханова Жұлдыз

Туған күні: 27.02.2006

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: 20ДБАЛ, 6 класс

  Бактаева Меруерт Турсунтаевна «Қазақстан үміті» төсбелгісі
Сақитжанов Райымбек

Туған күні: 01.01.2005

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: 83 орта мектебі, 6 класс

  Сарманова Шолпан «Қазақстан үміті» төсбелгісі
Аманкулов Аббасшах
 
Облыс: Қарағанды облысы
Қала: Қарағанды
Мектеп: №41 ЖББОМ, 7 класс
 Абыл Айнұр Нұртайқызы «Қазақстан үміті» төсбелгісі

Орашаев Асан

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: 12 гимназия

  Қуанышова Арайлым «Қазақстан үміті» төсбелгісі

Біртаева Найра

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Әйтеке би ауданы

Мектеп: Т.Жургенов, 6 класс

  Шайхина Алтын Жәмиқызы «Қазақстан үміті» төсбелгісі

Тоқашева Жансая

 

Туған күні: 18.03.2006

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Мұғалжар ауданы

Мектеп: Ембі қалалық №3 орта мектебі, 6 класс

  Назарбаева Жумагул «Қазақстан үміті» төсбелгісі
Валиханова Токжан Асетовна

Туған күні: 05.09.2005

Облыс: Қостанай облысы

Қала: Қостанай ауданы

Мектеп: Мемлекеттік тілде оқытатын Заречный орта мектебі, 6 класс

  Алимова Жанбота Едресовна «Қазақстан үміті» төсбелгісі
Абильдинов Темірлан

Туған күні: 28.04.2005

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: «№3″БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ лицей-интернаты», 7 класс

  Бакирова Сандугаш Флешка

Әліпбай Мерей

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №221 Аққұм мектебі, 6 класс

  Бердихожаева Меруерт Умирзаковна Флешка

Ерден Елнұр

 

Облыс: Алматы облысы
Қала: Талдықорған
Мектеп: 14 орта мектеп — гимназиясы, 7 класс
  Аязбаева Ардақ Базархановна Флешка

 

«Үздік тіл маманы» номинациясының иегерлері

Төмендегі ұстаздарға оқушылары жоғары нәтиже көрсеткені үшін «Қазақстан ұстазы» төсбелгісімен марапатталады

  1. Сейтжанова Толганай Газизовна — Қарағанды қаласы «№41 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
  2. Балтабаева Шынар Айтқалиқызы – Алматы облысы ,Талдықорған қаласы, №20 ДБАЛ
  3. Бактаева Меруерт Тұрсынтаевна — Алматы облысы ,Талдықорған қаласы, №20 ДБАЛ
  4. Абыл Айнұр Нұртайқызы — Қарағанды қаласы «№41 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
  5. Теңгебаева Гүлжан — Қызылорда облысы Шиелі ауданы Тартоғай ауылы №153 Ш.Есенов атындағы мектеп-лицей
  6. Таханова Айдана Жанарханқызы -Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы К.Қасымов атындағы орта мектебі
  7. Жаппарова Жаксыгул Талапбаевна — Ақтөбе облысы Шалқар ауданы «№7 Жалпы орта білім беретін мектебі» КММ
  8. Асмаганбетова Асемгул Есеновна  — Қарағанды қаласы №46 ЖББОМ
  9. Төлегенова Мирамкүл – Қызылорда облысы, Арал қаласы №21мектеп
  10. Жорабаева Акшагул Оразбаевна – Ақтөбе обл, Алға ауданы В.И.Пацаев атындағы №2 Алға орта мектебі
  11. Назарбаева Жумагул Мейрбековна — Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ембі қалалық №3 жалпы білім беретін орта мектебі
  12.  Якубова Аля Парахатовна — Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Әсет Бейсеуов атындағы орта мектеп
  13.  Сәдірислам Думан Ғаниұлы – Жезқазған қаласы, №8 гимназия
  14.  Майлыбаева Молдир Сериккалиевна — Алматы қаласы 28 мектеп-лицей
  15. Тойбекова Раушан – Алматы қаласы №179 мектеп
  16. Аязбаева Ардак Базархановна – Алматы облысы, Талдықорған қаласы №14 орта мектеп
  17. Сатаева Бақытгүл —  Қызылорда облысы, Арал қаласы №83 орта мектеп
  18. Салима Ондасынова — Қызылорда облысы, Арал қаласы №83 орта мектеп
  19. Сарманова Шолпан  — Қызылорда облысы, Арал қаласы №83 орта мектеп
  20. Шарапатова Розагүл — Қызылорда облысы, Арал қаласы №83 орта мектеп
  21. Мамбетрзаева Гүлбадан Наренбайқызы —  Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шілікті ауылы «Тоғыз жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

«Үздік ұжым» номинациясының иегерлері

Номинацияны иеленген мектептерге алғыс хат казпочта арқылы жеткізіледі. Сондықтан мектеп мекен-жайын жазып, біздің почтаға хат қылып жолдауларыңызды сұраймыз!

  1.  Қызылорда облысы, Арал ауданы 220 орта мектебі
  2. Алматы облысы ,Талдықорған қаласы, №20 дарынды балаларға арналған лицей
  3. Қарағанды қаласы «№41 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
  4. Қызылорда облысы Шиелі ауданы Тартоғай ауылы №153 Ш.Есенов атындағы мектеп-лицей
  5. Алматы облысы, Талдықорған қаласы №14 орта мектеп
  6. Ақтөбе обл, Алға ауданы В.И.Пацаев атындағы №2 Алға орта мектебі
  7. Алматы қаласы, №114 мектеп
  8. Алматы қаласы, №143 Сүйінбай атындағы мектеп-лицей
  9. Алматы облысы ,Талдықорған қаласы 14 мектеп
  10. Ақтөбе обл, Алға ауданы В.И.Пацаев атындағы №2 Алға орта мектебі
  11. Қызылорда облысы, Арал қаласы №21мектеп
  12. Қарағанды қаласы «№41 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
  13. Ақтөбе облысы Шалқар ауданы «№7 Жалпы орта білім беретін мектебі» КММ
  14. Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Әсет Бейсеуов атындағы орта мектеп
  15. Қызылорда облысы, Арал ауданы 220 орта мектеп
  16. Қызылорда облысы, Арал ауданы, Арал қаласы «№83 орта мектебі» КММ

Ескерту! Олимпиада ережесін сәйкес «Үздік ұжым» және «Үздік тіл маманы» номинациясына үміткерлер qaztest.kz@mail.ru почтасына қатысушылардың тізімін жазып, өтініш толтырып жіберуі керек. Егер бұл қатарда болмасаңыздар өтініш толтырып жіберсеңіздер, толықтыратын боламыз.

Барлық марапат иелерін құттықтаймыз. Бағалы сыйлықтарды алу үшін почтаға хат жазыңыз. Сыйлықтарды келесі аптадан (2 мамырдан) жұмыс орнынан келіп алып кетуге болады. Біздің мекен-жайымыз Алматы қаласы, Абай даңғылы 143/93, 523 офис

ІІ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ АХМЕТ БАЙТҰРСЫНҰЛЫ ОЛИМПИАДАСЫ ЖҮЛДЕГЕРЛЕРІНІҢ МАРАПАТ ҚАҒАЗДАРЫ

ЖҮКТЕП АЛУ

Жүктеп алу үшін нұсқаулық

  1. Жүктеп алу батырмасын басып, дипломдар сақталған бетке өтіңіз.
  2. Іздеу жүйесіне қатысушының аты-жөнін жазып тауып алыңыз.
  3. Дипломды ашып дұрыстығына көз жеткізіңіз
  4. Оң жақ жоғарыдағы САҚТАУ батырмасын басып, дипломды компьютеріңізге жүктеп алыңыз
  5. Басқа сұрақтарыңыз болса, qaztest.kz@mail.ru почтасына жазыңыз!

 

ПІКІР ҚАЛДЫРУ