ІІ Республикалық «Үздік балабақша әдіскері» байқауының қорытындысы

0
603

«SKILLS ACADEMY» мекемесі республикамыздағы мектепке дейінгі мекемелер әдіскерлерінің арасында өтетін «ҮЗДІК БАЛАБАҚША ӘДІСКЕРІ» IІ республикалық әдіскерлер байқауын ұйымдастырғаны туралы хабардарсыздар. Қатысушы үміткерлердің жұмыстары 20 тамыз бен 30 қыркүйек аралығында қабылданды. Қабылдау біткеннен кейін, үміткерлердің жұмыстары тексеріліп нәтижесі шығарылды. 

Байқау жүлдегерлеріне «Үздік әдіскер» төсбелгісі тағайындалды. Қазылар алқасының шешімімен бірінші орын иеленген 3 қатысушының жұмыстарының деңгейлес болуына байланысты бас жүлде иегері анықталмады. 

Байқауға жіберілген барлық қатысушылардың жұмыстары толық тексеріліп, барлығына бірдей ынталандыру сыйлықтары тағайындалатын болды. Барлық марапаттар казпочта арқылы мекен-жайларыңызға 10 жұмыс күні ішінде жеткізіледі. 

Байқаудың ақпараттық демеушілері: Martebe.kz республикалық білім сайты, Ozattar.kz – білімділер энциклопедиясы және Qaztest.kz онлайн олимпиада сайттары.

 

ІІ Республикалық «ҮЗДІК БАЛАБАҚША ӘДІСКЕРІ» байқауының қорытындысы

орын иегерлері

Аты-жөні Облыс, аудан, мекеме атауы
1

Атманова Эльмира Ыкыласовна

 

«Талдықорған  қаласы білім бөлімі» ММ «№7 ясли-бақшасы» МКҚК
2

Бейсебекова Гульмира Еркимбековна

                       

Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ақши ауылы «Үміт» бөбекжай-балабақшасы
3

Жасаганбергенова Жансая Мараловна

 

Қызылорда қаласы «Баларман» балабақшасы КМҚК

 

 

II орын иегерлері

Аты-жөні Облыс, аудан, мекеме атауы
1

Арстангалиева Жанаргуль Сарсенгалиевна

           

Атырау  қаласы №16 «Дюймовочка»балабақшасы
2

Аманжолова Арайлым Жандарбековна

           

 

Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті  №5 «Айгөлек» бөбекжайы-бақша КМҚК
3

Буркутова Балауса Тыныштыковна         

 

Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, МКҚК «Нұрлы болашақ» балабақшасы
4 Кузембаева Венера Қожантайқызы          Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Нұра ауылы «Нұр» бөбекжай балабақшасы
5

Шигабутдинова Наталья Ивановна

 

 

 

Теміртау қаласы әкімдігі Теміртау қаласының білім беру бөлімінің «№11 «Аққу» балабақшасы»  мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

 

III орын иегерлері

Аты-жөні Облыс, аудан, мекеме атауы
1

Абдрахманова Таннуры Даулетбековна

           

Павлодар обл, Качир ауданы Тереңкөл ауылы «Балдәурен» бөбекжайы
2

Қаңтарбаева Аида Сұлтанқызы

           

 

Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Жақсылық ауылы «Қызылпан Сұлтанбеков атындағы шағын орталықты орта мектебі» КММ-сі жанынан ашылған толық күнді шағын орталық
3

Дарибаева Дина Жумашевна

           

Алматы обл, Көксу ауданы, Балпық би ауылы КМҚК «Балдәурен» бөбекжай балабақшасы
4

Завалько Гульназият Махмутовна

           

Шет ауданы, Ақадыр кенті, «Нұршуақ» балабақшасы» КМҚК
5

Садуакасова Эльвира Кокиевна

           

 

Өскемен қаласы «Шығыс Балдырған» ЖШС балабақша-бөбекжайы,
6

Тулеугалиева Алтын Едресовна   

 

БҚО, Жаңақала ауданы, Жаңақазан Ауылдық Округінің «Айгөлек» Бөбекжайы
7

Ускенбаева  Қалдыгүль  Тулегеновна

           

Т. Рысқұлов ауданы  Р. Сабденов ауылы «Бәйшешек» бөбекжай-бақшасы

 

«Жаңашыл әдіскер» номинациясының иегерлері

Аты-жөні Облыс, аудан, мекеме атауы
1

Досмағанбетова Гүлфира Бақытқызы                  

 

Қостанай обл, Жангелдин ауданы, Торғай селосы

Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің «Балдырған»  бөбекжай-балабақшасы МКҚК

2

Жунисова  Кулжан Смахметовна

           

Талдықорған  қаласы, ЖШС «Алпамыс   land» бөбекжайы
3

Максимова Гульнур Ерсултановна          

 

Алматы облысы, Қарасай ауданы, Бұлақты ауылы  «Бал-бала» балабақшасы
4

Мыңжасар  Ақбота  Қалдәулетқызы

 

Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Көкарал елді мекені «Береке»  бөбекжай  балабақшасы
5

Назарбаева Гүлжан Бауржанқызы

 

 

«Талдықорған қаласының білім бөлімі» ММ №14 «Айбөбек» бөбекжай-бақшасы МКҚК
6

Шыныбаева Жазира Абеухановна

           

Алматы қаласы Білім басқармасының КМҚК «№179 бөбекжай- балабақшасы» қазыналық кәсіпорыны
7

Орынбасар Атеновна Азимбаева

           

 

Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы. КМҚК «Гүлдер» сәбилер-балабақшасы»
8

Шайгозова Айжан Мухановна

           

 

Қарағанды облысы, Балқаш қаласы Русакова 13 КМҚК МЖД «Алпамыс» балабақшасы
9

Макишева Жанат Кушкинбаевна

           

 

«Болашақ»бөбекжай-балабақша 

Атырау облысы, Мақат ауданы

 

10

Буркитбаева Айнур Салимовна

           

 

МКҚК №86 «Алтынай»  бөбекжай бақшасы

Шымкент қаласы

11

Конакбаева Асел Аденбековна

 

Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы, Зайсан қаласы әкімдігінің «Зайсан қаласындағы «Ертөстік» бөбекжай-бақшасы»

 

ПІКІР ҚАЛДЫРУ