ІІ республикалық «Үздік сынып жетекшісі» олимпиадасының ең үздіктері

4
494

Құрметті Qaztest.kz сайтының қолданушылары!

Көптен күткен ІІ Республикалық «Үздік сынып жетекшісі» олимпиадасының жеңімпаздарының тізімін жариялаймыз. Олимпиадада 17 — 19 ұпай аралығы ІІІ орын, 20-22 ұпай аралығы ІІ орын, 23-25 ұпай аралығы І орын иеленді.

25 ұпай алған бірақ стипендияға ілінбеген қатысушылар құрмет грамотасымен марапатталады. 

Олимпиада ережесіне сәйкес ең жоғары нәтиже көрсеткен 20 сынып жетекшісіне 10 000 теңгелік бір реттік стипендия тағайындалды. Стипендия иегерлері 25 ұпайлардың ішінен уақыт көрсеткіші бойынша жоғары адамдарға берілді. Олимпиадада Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі, Қызылорда облысы, Қазалы ауданы М. Горький атындағы №16 мектеп-лицейі, Жезқазған қаласы № 7 мектеп-лицей сынды ұжымдардан 2-ден көп қатысушы жоғары ұпай алғандықтан ережеге сайт стипендия иегерлеріне бір ұжымнан 2 қатысушыдан енгізілді.

 

  Аты-жөні Аймағы, жұмыс орны Уақыты
1.   Байымбет Жанар Ерсайынқызы

Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы 

Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей 

 

0:02:06
2.   Садуакасов Дархан Жарылкасынович

Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы 

Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей 

0:02:50
3.   Жанатбекқызы Әсел

Алматы қаласы 

КММ Мектеп-гимназия № 6

0:03:13
4.   Жанбалаев Толыбай

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы 

Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі 

 

0:03:37
5.   Туякбаева Саулет Куатовна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы 

Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі 

0:03:49
6. Суханберді Тұрсынай Үсенбайқызы

Алматы қаласы 

Мектеп: 131 мектеп-лицей 

0:05:03
7.   Мухамедиярова Жанна

Алматы қаласы 

Мектеп: № 181

 

0:05:33
8. Унгитбаева Нургуль Рамазановна

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: 7 мектеп-лицей

 

0:06:21
9.   Еркін Мадина

Алматы қаласы 

Мектеп: № 181

 

0:06:26
10. Есімхан Гүлфия

Облыс: Түркістан облысы Қала: Жетісай ауданы

Мектеп: №9  

0:06:34
11.   Мауленова Аккенже Жолдасбековна

  Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: № 7 мектеп-лицей

 

0:06:36
12.   Унгарбаева Аяужан Косниязовна

Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы 

Мектеп: Жангелдин атындағы орта мектеп 

0:08:01
13.   Ережепова Бегаем Батыровна   Облыс: Ақмола облысы   Қала: Степногорск   Мектеп: А. Косарев атындағы N9 орта мектебі  0:08:49
14.   Садақбаева Нұргүл Досбергенқызы   Облыс: Қызылорда облысы   Қала: Қазалы ауданы   Мектеп: №17 орта мектебі 0:09:22
15.   Абаева Гүлсана Сайыпқызы

  Облыс: Жамбыл облысы 

Қала: Тараз 

Мектеп: Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясы 

0:09:48
16. Карапов Еркебулан Канагатович         Облыс: Шығыс Қазақстан облысы Қала: Бородулиха ауданы Мектеп: «Т.Амановатындағы орта мектеп» КММ  0:10:04
17.   Аскарова Гулзада Холиевна

  Облыс: Түркістан облысы 

Қала: Мақтаарал ауданы 

Мектеп: Ю. Гагарин атындағы №3 ЖОМ

0:10:07
18.   Оспанова Гульмира Нургазыевна 

Облыс: Ақмола облысы 

Қала: Степногорск   Мектеп: А.Косарев атындағы 9 орта мектебі 

 

0:10:08
19.   Бершимбекова Акерке Курмангалиевна   Алматы қаласы №143 Сүйінбай атындағы мектеп-лицей    0:10:52
20. Битанова Динара Зейлхановна

Облыс: Алматы облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: Сұраншы ОМ  

0:11:33

 

Барлық стипендия иегерлерімен олимпиада ұйымдастырушылары хабарласып, стипендияның жіберілу туралы ақпараттар алатын болады.

 

Құрмет грамотасының иегерлері

25 ұпай алған барлық қатысушылар «Құрмет грамотасымен»марапатталады

Сайт ұжымы шешім шығара келіп 25 ұпай алып, стипендиядан тыс қалған қатысушыларға қосымша Martebe.kz республикалық желілік басылымына публикация жариялап, 2 сертификат алу мүмкіншілігін сыйлайды.

Бір жыл ішінде сайт қызметкерлеріне публикацияңызды жіберіп, материалыңызды басылым бетіне жариялағандығын растайтын сертификат ала аласыз.

 

  Аты-жөні Аймағы, мектебі
1.         Утепбергенова Гульсара Темирхановна

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы   Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей     

2.         Халтова Ғалия Əзиқызы

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы   Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей     

3.         Берденкулова Айнур Смайловна

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы   Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп- лицей     

4.         Уткелбаева Ардак Бесимбаевна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е.Айшуақұлы атындағы орта мектебі     

5.         Қосбаева Жадыра Масатқызы

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі 

6.         Ерманова Газиза Талгатовна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е.Айшуақұлы атындағы орта мектебі 

7.         Дүйсембаева Тілекші

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі  

8.         Каласова Нургуль Бекарыстановна

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы 

Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей 

9.         Ерманова Алия Корганбаевна

Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е.Айшуақұлы атындағы орта мектебі 

10.    Тенизбаева Меруерт Танатовна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп 

11.    Сабытаева Жазгуль Шамшадиновна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі 

12.    Бекмұрат Назым Шатайқызы

Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы   Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей 

13.    Ерманова Фариза Талғатқызы

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі 

14.    Косжанова Айнур Ходжабергеновна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі 

15.    Дабысова Айнагүл

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е.Айшуақұлы атындағы орта мектебі 

16.    Утепбергенов Рахымжан Темирханович

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы   Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп- лицей     

17.    Дуйсенгалиева Алия Рыскуловна

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы   Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп—лицей     

18.    Алхамова Жемисгуль Алшыновна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Есір Айшуақұлы атындағы орта мектеп     

19.    Абуова Аксулу Алдабергеновна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі     

20.    Баимбетова Салтанат Асылбековна

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы   Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей     

21.    Қорғанбек Сәуле Қуандыққызы

  Облыс: Қарағанды облысы 

Қала: Жезқазған 

Мектеп: Қ.И.Сәтбаев атындағы №7 мектеп-лицейі     

22.    Ершатқызы Макпал

  Облыс: Алматы қаласы   Қала: Алматы 

Мектеп: 181 жалпы білім беретін мектеп   

23.    Оразова Ақмарал Асхатқызы

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі     

24.    Жанғали Ақсынай

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Есір Айшуақұлы атындағы орта мектеп     

25.    Кусаинова Гулизат Корабаевна

  Облыс: Қарағанды облысы 

Қала: Жезқазған 

Мектеп: 7 мектеп-лицей     

26.    Нысанбаева Молдир Акжоловна

  Облыс: Қарағанды облысы 

Қала: Жезқазған 

Мектеп: 7 мектеп-лицей     

27.  Смагулова Панар Мажитовна

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: 7 мектеп-лицей

28.    Еспаева МирамкулТанибергеновна

  Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: 7 мектеп-лицей

29.    Хумар Айналган  Облыс: Ақмола облысы   Қала: Степногорск   Мектеп:     
30.    Куванбаева Амангул Абайқызы

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Мұнайлы ауданы   Мектеп: №9 

31.  Абикаева Жайнагуль Галымовна

Облыс: Қарағандыоблысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: №7 мектеп-лицей   

32.  Садыкова Айдана Жасталаповна Облыс: Батыс Қазақстаноблысы Қала: Жаңақалаауданы Мектеп: №3 ЖОББҚМ
33.  Ажибаева ОмиргульМухамбетрахымовна

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: 7 мектеп-лицей   

34.    Лазарева Акбота

  Облыс: Қарағанды облысы 

Қала: Жезқазған 

Мектеп: №7 мектеп-лицейі     

35.  Гинаятова Райгуль Тажиденовна

Облыс: Атырау облысы

Қала:  Индер ауданы

Мектеп: Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп

36.    Шахамаранов Данияр Шахамаранович

  Облыс: Алматы қаласы   Қала: Алматы 

Мектеп: 143 Сүйінбай атындағы мектеп-лицей     

37.    Еримбетова Кенжегуль

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қызылорда қаласы   Мектеп: 217 орта мектеп     

38.    Кузербаева Гулбану Изтлеуовна   Облыс: Ақмола облысы   Қала: Степногорск     
39.    Шенберген Үміт Төлегенқызы

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қазалы ауданы   Мектеп: М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей     

40.    Қожбанов Жұбаныш Мәлікұлы

  Облыс: Алматы қаласы   Қала: Алматы 

Мектеп: 143 Сүйінбай атындағы мектеп-лицей     

41.    Куанышбаева Айжамал Измагамбетовна

  Облыс: Қызылорда облысы 

Қала: Қызылорда қаласы   Мектеп: 217 орта мектеп     

42.    Тунгатарова Асылтас Туйешиевна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі     

43.    Ахмет Ергенгуль

  Облыс: Солтүстік Қазақстан облысы 

Қала: Тимирязев ауданы     

44.    Шамгунова Гулимжан

  Облыс: Солтүстік Қазақстан облысы 

Қала: Айыртау ауданы   Мектеп: Заринская ОШ     

45.  Алшынбаева Аида Темирхановна

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: 7 мектеп-лицейі   

46.    Ермагамбетова Сауле Максимовна

  Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Жангелдин атындағы орта мектеп     

47.    Алиева Балжан Сейтказыевна

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы 

Қала: Семей     

48.  Акмурзина Фарида Кабылановна Облыс: Ақмола облысы Қала: Целиноград ауданы Мектеп: №3 Талапкер орта мектебі  
49.    Арунова Нурсулу

Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Мұнайлы ауданы   Мектеп: №9 жалпы білім беру орта мектебі     

50.  Ғалымбай Аңсаған Ғалымбайқызы

Астана қаласы

Мектеп: 65 мектеп гимназия  

51.    Нұртаева Құралай Мұратқызы 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы 

Қала: Тарбағатай ауданы   Мектеп: Майлин атындағы мектеп-балабақша кешені     

52.  Асет Ақбота

Қала: Астана қаласы 

Мектеп: 65 мектеп- гимназия   

53.    Куанышбаева Айжамал Измагамбетовна

Қала: Қызылорда қаласы 

Мектеп: 217 орта мектеп     

54.  Бухарова Анаркуль Оразовна Облыс: Қарағанды облысыҚала: Жезқазған Мектеп: 7 мектеп-лицей   
55.    Ахметова Меруерт Серикжановна

Облыс: Шығыс Қазақстаноблысы

Қала: Семей

Мектеп: 15 мектеп   

56.  МырзасариеваМарзияЕсенбекқызы Облыс: Қарағанды облысыҚала: Жезқазған Мектеп: 7 мектеп-лицейі   
57.    Әдіғазы Сандуғаш Айбекқызы Облыс: Ақтөбе облысы   Қала: Темір ауданы     
58.    Ныгмет Манар Облыс: Ақмола облысы   Қала: Степногорск   Мектеп:     
59.    Сейткалиева Айткуль Габдурахмановна Облыс: Қостанай облысы   Қала: Әулиекөл ауданы   Мектеп: №28 Құсмұрын орта мектебі     
60.  Мақашева Гүлжан

Облыс: Шығыс Қазақстаноблысы

Қала: Тарбағатай ауданыМектеп: Ы.Кабеков орта мектебі КММ 

61.    Оралбаева Гульдана Серикбековна Облыс: Ақмола облысы   Қала: Степногорск   Мектеп: №9 орта мектебі     
62.    Бектилеуова Гулбазар Мендихановна

Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Мұнайлы ауданы   Мектеп:     

63.  Ражанова Айнур Конысбаевна Облыс: Қостанай облысы Қала: Меңдіқара ауданы Мектеп: Ғ.Жұмабаев атындағы Боровской мектеп – гимназиясы 
64.  Бакишева Құралай Серікқалиқызы

Облыс: Шығыс Қазақстаноблысы Қала: Семей

Мектеп: 47 ЖББОМ 

65.  Амиреева Маржан Жумалыевна

Қала: Астана

Мектеп: 65 мектеп гимназия   

66.    Илиева Ранигул Тлывалдиновна

Облыс: Алматы қаласы   Қала: Алматы 

Мектеп: 153      

67.  Еркінбекова Айнаш

Облыс: Шығыс Қазақстаноблысы

Қала: Тарбағатай ауданы

Мектеп: Сасанби   

68.    Даулетова Ақмарал Мухашовна

Облыс: Ақтөбе облысы   Қала: Ақтөбе 

Мектеп: №55 ЖОББМ, 5 класс 

69.  Қаналы Гүлмира Оңғарбайқызы

Облыс: Қызылордаоблысы

Қала: Қазалыауданы

Мектеп: М.Горькийатындағы №16 мектеп-лицей

70.   Искожа Арайлым Сайлаубековна

Облыс: Ақмолаоблысы

Қала: Зерендіауданы

Мектеп: Айдарлы негізгімектебі

71.    Таласбаева Салима Оразкеновна

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы 

Қала: Семей 

Мектеп: 37 гимназия, 6 класс 

72.  Бекмуханова АйкоркемХамидуллиевна

Облыс: Ақтөбеоблысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: №40 ЖОББМ

73.    Махмутова Гулинур Иолдашевна

Облыс: Алматы қаласы   Қала: Алматы 

Мектеп: 153 мектеп-гимназия, 7 класс 

74.  Елкен Гүлайра Әзілханқызы

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қазалы ауданы

Мектеп: Е. С. Бозғұловатындағы №249 мектеп-лицей

75.  Кысабекова Гулназ Бегежановна

Облыс: Астана қаласы

Қала: Астана

Мектеп: №78 мектеп-гимназия

76.  Қасенова Амангайша Қазкеновна

Облыс: Шығыс Қазақстаноблысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: Гимназия, 10 класс

77.  Амиржанова АйгеримСабиржанкызы

Облыс: Қостанай облысы

Қала: Әулиекөл ауданы

Мектеп: «Әулиекөл ауданыәкімдігінің білім бөлімінің

78.    Әбдікерім Ақбаян

Облыс: Жамбыл облысы   Қала: Тараз 

Мектеп: Байгелді Кейкиев 

79.    Балижанова Санимгуль Таганкелдиевна

Облыс: Маңғыстау облысы 

Қала: Маңғыстау ауданы   Мектеп: Тобанияз атындағы орта мектеп

80.    Газизова Сара Слямболовна   Облыс: Шығыс Қазақстан облысы   Қала: Тарбағатай ауданы   Мектеп: Қабден Ақынов атындағы орта мектеп     
81.    Аққошқаров Ерсайын Құрылысұлы   Облыс: Ақтөбе облысы   Қала: Ойыл ауданы   Мектеп: Көсембай негізгі мектебі   

 

Барлық жеңімпаздарды жетістіктерімен құттықтаймыз.

Кері байланыс үшін біздің почтамыз: qaztest.kz@mail.ru

 

4 ПІКІРЛЕР

  1. Барлық жеңімпаз ұстаздарды шын жүректен құттықтаймын! Каз тест сайтына мың алғыс осындай байқауларды шығара беріңіздер шығармашылық табыс тілеймін. Қызылордадан Зауремін. Қызылорданың және Маңғыстаудың мұғалімдері мықтылықтарыңызды көрсеттіңіздер жарайсыздар!

  2. Жас маман байкауынын корытындысы шыкты ма, мен таппадым.15 битип он кун ішінде аныкталады делинген сиякты еди

  3. Қайырлы күн! Байқау жұмыстары тексеріліп жатыр. Қазылар алқасы бізге шешім шығарып бергеннен кейін сайтқа тізімді жариялайтын боламыз. Келесі аптаның 2-3 күндеріне жариялауды жоспарлап отырмыз.

ПІКІР ҚАЛДЫРУ