ІІІ Республикалық «Үздік педагог» олимпиадасының қорытындысы

0
367

Qaztest.kz қазақ тілді олимпиада ұйымдастыру комитеті 2020 жылдың қазан-қараша айларында ұйымдастырған дәстүрлі ІІІ Республикалық «Үздік педагог» олимпиадасын қорытындылайды.

«Үздік педагог» олимпиадасы —  республикамыздың ең беделді қашықтық олимпиадасы. Олимпиада Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінің білікті мамандарымен бірлесе отырып жасалынған. Олимпиадаға 3 жыл қатарынан республикамыздың барлық өңірлеріндегі мыңдаған педагогтер белсенді түрде қатынасып келеді. Оның ішінде Түркістан, Шығыс Қазақстан, Қызылорда, Ақтөбе, Жамбыл, Атырау, Батыс Қазақстан және Алматы, Нұр-Сұлтан қалаларының мұғалімдері өте жоғары нәтиже көрсетіп, көш бастады. Жыл өткен сайын «Үздік педагог» олимпиадасының статусы жоғарылап, мұғалімдердің ерекше сұранысын тудырып отыр.  Бұл қашықтық олимпиада барлық өңірлердегі ұстаздарды еш кедергісіз білім жарыстырып, біліктілігін арттыру мүмкіншілігін беріп отыр.

Олимпиада 2 кезеңнен өткізілді. Әр кезеңде 25 сұрақтан, жалпы 50 сұрақтық тест тапсырмалары берілді. Іріктеу кезеңінен 17 ұпайдан жоғары ұпай алған қатысушылар ақтық кезеңге жолдама алды.

Ақтық кезеңде мұғалімдерге іріктеу кезеңінен бөлек теориялық және практикалық білімді пысықтау сұрақтары берілді. Озат педагогтарымыз бұл сыннан да сүрінбей өтіп І,ІІ, ІІІ дәрежелі диплом иегері атанды

«ҮЗДІК ПЕДАГОГ» ОЛИМПИАДАСЫНЫҢ (АҚТЫҚ КЕЗЕҢ) ЖҮЛДЕГЕРЛЕРІНІҢ ЖАЛПЫ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

Мектеп және колледж қатысушылары арасында 

Мектепке дейінгі ұйым қатысушылары арасында

Ескерту! Олимпиада жүлдегерлер тізімін жоғарыдағы сілтемені басу арқылы көре аласыз.  

Олимпиада ережесіне сәйкес ақтық (екінші) кезеңде 24-25 ұпай алған қатысушылар Құрмет грамотасымен марапатталды.

ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ ИЕГЕРЛЕРІНІҢ ТІЗІМІ

Ескерту! Құрмет грамота иегерлерінің тізімін жоғарыдағы сілтемені басу арқылы көре аласыз. 

Құрмет грамотолары қатысушылардың электрондық почтасына 5 қараша күні жіберіледі. 

Олимпиада ережесіне сәйкес екі кезең ұпайларын қоса алғанда ең жоғары ұпай алған қатысушыларға «Озат педагог» медалі мен қаржылай бір реттік стипендиятағайындалады.

Ескерту! Қатысушылардың ұпайлары тең болған жағдайда ақтық (екінші) кезең ұпайына басымдылық беріліп, уақыт көрсеткіші бойынша үздіктер енгізілді.

Медаль мен стипендия иегерлері екі кезеңді қосқанда 50 ұпайлар және 2-кезеңде 25 ұпай алып, жиынтық ұпайы 49 болған педагогтер енгізілді. 

Тағы бір ескертетін жағдай, екінші кезең нәтижелері 2 қараша түнгі 00:00-ге дейінгі нәтижелер алынды. Ереже бойынша нәтиже есепке алынуы үшін 02.11.2020 Астана уақытымен түнгі 00:00-ге дейін тапсырып үлгіру керек.

«Ozat pedagog» медалінің иегерлері 

Реті Аты-жөні Қатысушы мәліметі 1-кезең 2-кезең Жалпы ұпайы
1. Сандыбаева Шолпан Төлеуқызы

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Үржар ауданы

Мектеп: «Абай атындағы орта мектеп-бақша» КММ

 

25 25 50
2. Искаков Марат Серегбаевич

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Байзақ ауданы

Мектеп: №1 МГ

 

25 25 50
3. Абылкасимова Назипа Саламатовна

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: «А.Көшкімбаева атындағы ЖББОМ»КММ

 

25 25 50
4. Ербатырова Айгуль Мендикереевна

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Темір ауданы

Мектеп: №4 Шұбарқұдық ЖОББМ

 

25 25 50
5. Ахметов Рустам Таирханович

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Түркістан қаласы

Мектеп: №22 ОМ

 

25 25 50
6. Биғазиева Дәрия Қымбатқазықызы

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Үржар ауданы

Мектеп: «Абай атындағы орта мектеп-бақша» КММ

 

25 25 50
7. Сейтқалиева Гүлмира Шакиқызы

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: «Ə.Жангелдин атындағы ЖОББМ»КММ

25 25 50
8. Таджибаева Жанар Максутовна

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Түркістан қаласы

Мектеп: №22 ОМ

 

25 25 50
9. Есенязова Айна

 

Нұр-Сұлтан қаласы

Мектеп: №84 Мектеп-лицей

25 25 50
10. Тулекбаева Айгерим Рахимовна

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Сәтбаев қаласы

Мектеп: Абай атындағы №4 МЛ КММ

25 25 50
11. Кәдірақын Бауыржан

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Түркістан қаласы

Мектеп: №22 ОМ

 

25 25 50
12. Мустафаева Гульжан Абдрамановна

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Түркістан қаласы

Мектеп: М.Жұмабаев ат. №15 МГ

 

25 25 50
13. Багыбаева Жанагуль Ашимакыновна

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талғар ауданы

Мектеп: «№38 жалпы білім беретін орта мектебі»

25 25 50
14. Кулшыманова Гулжан Есиркеповна

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Бәйдібек ауданы

Мектеп: Байменов ат. ОМ

 

25 25 50
15. Битенова Бибигуль Зейнуловна

 

Нұр-Сұлтан қаласы

Мектеп: 84 мектеп-лицей

25 25 50
16. Махамбетова Турсынай Абдиманаповна

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Түлкібас ауданы

Мектеп: Тұрар ат. ҚЖББОМ

 

25 25 50
17. Кулжабаева Болган Уразовна

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Арыс ауданы

Мектеп: Б.Оңтаев ат. ОМ

25 25 50

 

18. Еркебаева Улжамал Аманбаевна

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз қаласы

Мектеп: №43 орта мектеп

25 25 50
19. Жоланов Батырхан Есболатович

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №221 ЖББМ

25 25 50
20. Назаров Ержан Аскарович

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Арыс ауданы

Мектеп: Б.Оңтаев ат. ОМ

25 25 50
21. Тлешева Анар Токсановна

 

Облыс: Нұр-Сұлтан қаласы

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана)

Мектеп: 84 мектеп-лицей

25 25 50
22. Азимбаева Айнур Айткуловна

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз қаласы

Мектеп: И. Панфилов атындағы №39 мектеп-гимназия

25 25 50
23. Айтбаева Зубайра Куанышовна

 

Қала: Шымкент қаласы

Мектеп: №51 жалпы орта мектеп КММ

25 25 50
24. Орынбеков Мереке Сергазиевич

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе қаласы

Мектеп: №50 ОМ

25 25 50
25. Айтмуратова Макпал Базарбаевна

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Байзақ ауданы

Мектеп: Үлгілі ОМ

25 25 50
26. Көшербаева Айдана Ғабитқызы

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Бостандық ауданы

Мектеп: Ғ. Мустафин ат. №191 ЖББМ

25 25 50
27. Уралтаева Жанна Оразбаевна

 

Облыс: Нұр-Сұлтан қаласы

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана)

Мектеп: №81″Аstana English School» мамандандырылған мектеп

25 25 50
28.

Ермекбаева Аида Сергалиевна

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қазалы ауданы

Мектеп: Е.С.Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицей

25 25 50
29. Темирова Асель Амантаевна

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау қаласы

Мектеп: Облыстық дарынды балалар мектеп-интернаты

24 25 49
30. Казбенова Дидар Абиловна

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Орал қаласы

Мектеп: М.Өтемісұлы атындағы ОСМИ

24 25 49
31. Темірханова Шәмшиябану Есқанатқызы

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: №267 ОМ

24 25 49
32. Нурсебепов Бисенбек Нурханович

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Маңғыстау ауданы

Мектеп: «А.Өтепбергенов атындағы ОМ» ММ

24 25 49
33. Амантурлиева Кунсулу Аралбаевна

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Жылыой ауданы

Мектеп: №23 ЖОББМ

24 25 49
34. Какенова Жанна Нусиповна

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Қарасай ауданы

Мектеп: А.С.Пушкин атындағы ОМ МДШО

24 25 49
35. Тотина Гулнур Айтмагамбеткызы

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Маңғыстау ауданы

Мектеп: №7 мектеп-лицейі

24 25 49
36. Дуйсенова Раушан Кусаиновна

 

Облыс: Шымкент қаласы

Қала: Шымкент қаласы

Мектеп: З.Космодемьянская атындағы №23 МЛ

24 25 49
37. Батирова Гульжан Закарияновна

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Казталов ауданы

Мектеп: Ғ.Қараш атындағы Қараоба МГ

24 25 49
38. Тлеубаева Бикеш Борановна

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Жарма ауданы

Мектеп: «Ұзынжал негізгі мектебі»КММ

24 25 49
39. Орынбаева Камшат Калдибековна

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Жуалы ауданы

Мектеп: Д.Қонаев атындағы №19 МГ

24 25 49
40.

Нуримова Ажар Куанышовна

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Ақтау қаласы

Мектеп: №4 “Аққу” бөбекжай

24 25 49

 

Ескерту!  Ереже бойынша алғашқы 40 педагог «Озат педагог» медалімен марапатталса, одан кейінгі 15 педагог бір реттік қаржылай стипендия алады.

Ұйымдастырушылар комитеті 15 стипендияға қосымша 5 стипендия тағайындады.

 10 000 KZT КӨЛЕМІНДЕГІ ҚАРЖЫЛАЙ СТИПЕНДИЯ ИЕГЕРЛЕРІ 

Реті Аты-жөні Қатысушы мәліметі 1-кезең 2-кезең Жалпы ұпайы
1. Алтынбекова Әсел Дәуленқызы

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Байзақ ауданы

Мектеп: Александр Пушкин атындағы ОМ

24 25 49
2. Битуова Шакизат Куралбаевна

 

 Облыс: Түркістан облысы

Қала: Отырар ауданы

Мектеп: «Отырар» ОМ

24 25 49
3. Примжанова Бакыт Култаевна

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Арыс ауданы

Мектеп: С. Адамбеков атындағы ББЖОМ

24 25 49
4. Еркін Мадина

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алатау ауданы

Мектеп: №181 ЖББМ

24 25 49
5. Алибаева Гульнара Назымхановна

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Ескелді ауданы

Мектеп: Ш.Уәлиханов атындағы ОМ-гимназиясы

24 25 49
6. Шаханова Аселя Муратовна

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Түркістан қаласы

Мектеп: №24 ОМ

24 25 49
7. Абдигали Гулмира Жалгасбеккызы

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қармақшы ауданы

Мектеп: №113 Қаракөл ОМ

24 25 49
8. Усеинов Асан

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Жаңаөзен қаласы

Мектеп: 17 орта мектеп

24 25 49

 

9. Турдымбетова Айгуль Дауытбаевна

 

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Екібастұз қаласы

Мектеп: №26 мектеп-гимназия

24 25 49
10. Атаулиева Раушан Бекназарқызы

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жалағаш ауданы

Мектеп: №201 мектеп-лицей

25 24 49

 

11. Башкеева Алтын Айткуловна

 

Туған күні: 01.01.2015

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз қаласы

Мектеп: №42 ОМ

24 25 49
12.

Аймуратова Замзегуль Аптихалыковна

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: М. Шоқай атындағы №187 ОМ

25 24 49

 

13. Үсен Гүлназ Мырзакелдіқызы

 

Қала: Шымкент қаласы

Мектеп: Зоя Космодемьянская атындағы 23 мектеп-лицейі

24 25 49
14. Егембердиева Балхия

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: Шайқорық ЖББМ

24 25 49
15. Оспанова Алия Оспановна

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: «Ə.Жангелдин атындағы ЖОББМ»КММ

24 25 49
16. Аитеев Даурен Кельденович

 

Облыс: Солтүстік Қазақстан облысы

Қала: Айыртау ауданы

Мектеп: Саумалкөл қазақ ОМ

24 25 49

 

17. Есдәулет Диана Жақсылыққызы

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Қарғалы ауданы

Мектеп: Қос-Истек орта мектебі

24 25 49

 

18. Балпанова Ырымгуль

 

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: №21 ЖОББМ

24 25 49
19. Төрегелдиева Әлия Мүсірепқызы

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Отырар ауданы

Мектеп: Ш.Уәлиханов ат. ОМ

24 25 49
20. Адильбекова Гульнура Курмамбековна

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: №260 ОМ

24 25 49

 

Құрметті олимпиадаға қатысушылар!

Олимпиадада жеңіп алған марапаттарыңызбен баршаларыңызды құттықтаймыз. Олимпиаданың жоғары деңгейде өтуіне атсалысқандарыңыз үшін алғыс білдіреміз.

Медаль мен стипендияға ілікпеген, бірақ 2-кезеңде ең жоғары 24-25 ұпай алған қатысушыларға ережеге сәйкес ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ тағайындалады.

Үздік ұжым кубогы, медаль марапаттары мен стипендиялар алдағы 7 жұмыс күні ішінде барлық аймақтарға жіберіліп, жеке шоттарға аударылатын болады.

Маңызды! Төсбелгі иегерлері біздің почтамызға аты-жөніңізбен толық мекен-жайыңыз, индекстеріңізді және байланыс номерлеріңізді келесі формада жазып, qaztest.kz@mail.ru почтасына жібере берулеріңізді сұраймыз.

Жеңімпаздың аты-жөні:
Облыс, қала, аудан, ауыл
Үй және пәтер нөмірі
Индекс
Ұялы телефоны

Қатысушылар ақпаратының құпиялылығы қатаң сақталады.

Мекен-жайларыңыздың және басқада ақпараттарыңыздың дұрыстығы сыйлықтарыңыздың дұрыс баруына әсер етеді. Қате берілген адрестер үшін олимпиада ұйымдастыру комитеті жауап бермейді.

Олимпиаданың жоғары деңгейде өтуіне атсалысқан барлық қатысушыларға алғыс білдіреміз.

Құрметпен Qaztest.kz олимпиада ұйымдастыру комитеті


ПІКІР ҚАЛДЫРУ