«Үздік әдіскер» байқауының жеңімпаздары анықталды

0
3349

Еліміздің әр өңірлеріндегі балабақша әдіскерлерінің педагогикалық шеберлігін және кәсіби біліктілігін арттыру мақсатында ұйымдастырылған І Республикалық «ҮЗДІК БАЛАБАҚША ӘДІСКЕРІ» байқауы өз мәресіне жетті.

Байқаудың жүлдегерлері «ҮЗДІК ӘДІСКЕР» төсбелгісімен және арнайы дипломмен марапатталады

«Үздік әдіскер» төсбелгісі
Бас жүлдеге тағайындалған статуэтка

 

 

                                                                                    Республикалық «ҮЗДІК БАЛАБАҚША ӘДІСКЕРІ» байқауының қорытындысы

Бас жүлде Мукушева Амина Онгарбаевна Қызылорда қаласы, Белкөл кенті «Балапан» балабақшасы
І орын Дарибаева Айсулу Жумабаевна Атырау облысы, Жылыой ауданы,  Құлсары қаласы «Еркем-Ай»ясли бақшасы
І орын Қожанова Жаным Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы
І орын Утекова Гүлайм Насихатқызы Атырау қаласы «Жұлдыз» балабақшасы
І орын Қонаева Қызжібек Біләлқызы Алматы қаласы №91 балабақша
ІІ орын Кусаинова Гульмира Трумхановна Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді селосы «Арайлы» балабақшасы
ІІ орын Толемисова Кульпаш Байгулжановна Жамбыл облысы, Шу қаласы «Астана» балабақшасы
ІІ орын Мусабаева Кульзайраш Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы «Балауса» балабақшасы
ІІ орын Есжанова Света Ташкенбаевна Ақтөбе облысы, Хромтау қаласы  «Тұлпар» бөбекжай-балабақшасы
ІІ орын Баккелдиева Айгуль Бекеновна ШҚО, Өскемен қаласы «Ер-Тан» балабақша-бөбекжайы
ІІ орын Қарасартова Бибігүл Айдынғалиқызы Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы «Ақбота» бөбекжай-балабақшасы
ІІ орын Тәліпова Гүлжан Шамшақызы

 

Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы «Қарлығаш» мектепке дейінгі балалар мекемесі
ІІІ орын Алагузова Гульмира Узакбаевна Атырау қаласы «Алмагүл» балабақшасы
ІІІ орын Ажибаева Замира Амангелдіқызы Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы «Рауан» және «Нұршуақ» балабақшасы
ІІІ орын Мауленова Сабира Досмухановна Шымкент қаласы «Береке» бөбекжай-балабақшасы
ІІІ орын Екеева Лаззат Хасеновна ШҚО, Аягөз ауданы «Ақтоғай» балабақша-бөбекжайы
ІІІ орын Мухамедова Зухра Димяновна Павлодар облысы, Май ауданы, Кеңтүбек ауылы
ІІІ орын Леонова Замира Гирихановна Алматы облысы, Текелі қаласы
№3 балабақшасы
ІІІ орын Елеусіз Тоқтагүл Қаметқызы Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы «Еркемай» балабақшасы
ІІІ орын Барлыбаева Салтанат Адылхановна БҚО, Ақсай қаласы №7 «Айналайын» бөбекжайы
ІІІ орын Каусова Галия Куандыковна Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жұмекен ауылы «Ақтолқын» бөбекжай балабақшасы
ІІІ орын Биязбаева Гулаим Зайнулловна Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Ш.Қалдаяков ауылы  «Бөбек» бөбекжай-балабақшасы
ІІІ орын Ахмадиева Айгуль Кадылхановна ШҚО, Катон-Карағай ауданы, Катонқарағай ауылы «Айгөлек» бөбекжай-балабақшасы
ІІІ орын Гиниятова Наталья Ивановна
Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы «Көктем» бөбекжайы
ІІІ орын Балдаева Жұпар Бақытовна  Ақмола облысы, Жарқайың ауданы, Державин қаласы  «Балдырған»бөбекжай-бақшасы
ІІІ орын Базарбаева Кунменай Максутовна Қарағанды облысы, Балқаш қаласы  «Бөбек» балабақшасы

 

«Жаңашыл әдіскер» номинациясы (Диплом және кітап)

Избулатова Гульнар Наурызгалиевна — (БҚО, Сырым ауданы, Жымпиты селосы Ж.Досмұхамедов атындағы орта мектеп-балабақша кешені)

Жасуланова Тогжан Темирхановна — Павлодар облысы «Ақ бота» бөбекжайы

Имангалиева Айгуль Абугалиевна — Атырау қаласы №15 «Балбөбек» балабақшасы

Советская Алена Васильевна — Қостанай қаласы, «Балбөбек» балабақшасы

Абдрахманова Райхангуль Муратовна — Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор кенті «Балдаурен» бөбекжайы

Құрметті байқау жүлдегерлері! Марапаттар 15 маусымға дейін мекен-жайларыңызға қазпочта қызметі арқылы жіберетін боламыз. Ал барлық қатысушыларға мақтау қағаздары  электронды почталарына жіберіледі.

 


ПІКІР ҚАЛДЫРУ