«Қазақстан үміті» төсбелгісі мен басылымға жазылым алған жас тарихшылар

0
787

Qaztest.kz қазақ тілді интернет олимпиада сайтында жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында қазақтан шыққан тұңғыш тарих ғылымдарының докторы, профессор, ҚазКСР ҒА-ның корреспондент-мүшесі Ермұхан Бекмаханұлы Бекмаханов атындағы І Республикалық «Қазақстан тарихы» пәнінен қашықтық олимпиадасы өз мәресіне жетті.

Олимпиадаға еліміздің барлық өңірлерінен тарихшы жастар белсенді түрде қатысып, жүлделі орындарға ие болды.

Олимпиадада ең жоғары нәтиже көрсеткен 50 оқушыға «Қазақстан үміті» төсбелгісі, 100 оқушыға «Ұлан», «Ақжелкен» республикалық балалар басылымының 6 айға жазылым түбіртегі сыйға беріледі (ұпайлары жоғары болған жағдайда бір мектептен 3 оқушы сыйақыға ілінеді).

ОЛИМПИАДА ҚАТЫСУШЫЛАР ҚАЙЫРЫМДЫЛЫҚ ШАРАСЫНА АТСАЛЫСТЫ

Қатысу жарнасының белгілі бір пайызы «Добровольное Общеcтво Милоcердие» қорына қаржылай көмек ретінде аударылды. Алдағы уақытта қаржының қандай мақсатқа жұмсалғаны туралы ақпаратты сайтымызға жариялаймыз. 2019 жылдың ақпан айында ұйымдастырылған байқаулардың нәтижесінде қаржы Кемелхан Арсен есімді бүлдіршіннің еміне жұмсалған болатын.

Біздің мақсатымыз оқушыларымыздың бойына қайырымдылық пен игі істер жасауды сіңіру, болашақ ұрпаққа дұрыс жол көрсету.

ҒАЛЫМНЫҢ АТЫ ӨЛМЕЙДІ…

Қазақтан шыққан тұңғыш тарих ғылымдарының докторы, профессор  Ермұхан Бекмаханұл

ы Бекмаханов атындағы олимпиада биылғы жылы алғаш рет ұйымдастырылып, жоғары деңгейде өткізілді. Осы ретте олимпиадаға қатысушы жас тар

ихшылардың атынан Qaztest тест орталығы Алматы қаласындағы Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университетіндегі Е.Бекмаханов атындағы аудиторияға ғалымның құрметіне арналған ескерткіш туынды тарту етпек. Бұл жас тарихшыларымыздың атынан ғалым мұрасына деген зор құрметтің белгісі болмақ. 

Ережеге сәйкес 25 ұпай алған, оның ішінде уақыт көрсеткіштері бойынша жоғары оқушылар марапатталады.  

 «Қазақстан үміті» төсбелгісін иеленген ең үздік 50 оқушы

Ескерту! Төсбелгі мен сыйлық иегерлері әр сынып бойынша қатысушылардың санына сәйкес бөлініп анықталды. 

 

1 Шортай Мансур

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: АОДБАММИ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Смадияр Күнімайгүл Смадиярқызы

 

0:02:26
2 Дәуренбекқызы Дана

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ырғыз ауданы

Мектеп: Б.Алманов атындағы ЖББО, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кадирова Сәуле Тәжібекқызы

 

 

0:03:03
3 Таңат Нұрбек

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: АОДБАММИ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Смадияр Күнімайгүл Смадиярқызы

 

0:03:18
4 Қалабаев Мұратбек Оразғалиұлы

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: № 2 мектеп-гимназиясы КММ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бактыбаева Зарина Узакбаевна 

0:05:53
5 Тузелбай Аяулым

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Шу

Мектеп: Жамбыл атындағы гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Абитаева Жанар

 

0:03:43
6 Нұрәли Ескермес

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Шу

Мектеп: Жамбыл атындағы гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Абитаева Жанар

 

0:03:58
7 Есенғали Айым

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Шу

Мектеп: Жамбыл атындағы гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Абитаева Жанар 

0:04:12
8 Шарипов Алан

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: 2, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ергалиев Канагат Советович 

0:04:16
9 Сейітсұлтан Назерке

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 144 орта мектеп, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Есмаганбетова Кунзираш 

0:05:23
10 Тұрсынғалиева Гүлжиян

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

Мектеп: Теректі аудандық лингвистикалық гимназиясы

Жетекшінің аты-жөні: Наурызғалиева К.А 

0:05:23
11 Назар Аружан

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана)

Мектеп: №4 мектеп-гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Акжанова Динара Акынгазиевна

Моб. телефон: 87476249532

E-mail: nazararuzhan@icloud.com

 

0:02:35
12 Сағынтай Нұрай

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: Керімбай атындағы № 12 мектеп-гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шартыкбаева Гаухар Кеулимжаевна

 

0:03:02
13 Әбдіман Гауһар

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: 38 Орта мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шонгараева Молдир Джакипбаевна 

0:03:08
14 Қуанышова Аружан

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: №6 ЖОББМ КММ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Алиева Мөлдір Сембайқызы 

0:03:26
15 Асқанбек Амина

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: 38 Орта мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шонгараева Молдир Джакипбаевна

0:03:33
16 Жайлай Ақсезім

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: 38 Орта мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шонгараева Молдир Джакипбаевна

0:04:32
17 Минбасарова Аида

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 1 мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Аяганова Нуртолкын

0:04:32
18 Дінмұхаммед Лайықов

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: Үш тілде оқытатын №21 орта мектеп гимназиясы, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Зинуллина Гүлімай Қуандыққызы

0:05:46
19 Мұхитова Ақдиана

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: №6 ЖОББМ КММ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Алиева Мөлдір Сембайқызы

0:06:37
20 Балауса Нұржан

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Құрманов орта мектебі №2, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Амантай Құлжанбеков

0:07:05
21 Ермек Диас

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 4 мектеп, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сматова Манат

0:11:22
22 Жұмабекова Фариза

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Қарақия ауданы

Мектеп: 5, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Айтмагамбетова Айтгул

0:17:48
23 Салтанат Амангуль

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Теміртау

Мектеп: №29 ЖББОМ КММ, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кадр Аскергуль

0:21:28
24 Сакенова Дина

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Семей

Мектеп: №26 ЖООБМ, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сарсекова Айгуль Кусмановна

0:29:04
25 Сатибалдиева Линара

Облыс: Алматы облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: Дарынды балаларга арналган Каргалы 2 уш тилде окы, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Мукымжанова Жаныл Омановна

0:34:54
26 Рустем Айбибі Төребекқызы

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: 13 ЖОББМ, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қалманбаева Асия Құрметовна

0:03:38
27 Абзалқызы Гүлназ

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: Ұлттық гимназия, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жұмабаева Айгүл Сүюғалиқызы

0:03:53
28 Торжан Аружан Амирханқызы

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: 13 ЖОББМ, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қалманбаева Асия

0:04:20
29 Мүтағалиева Диляра

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: Атырау облыстық дарынды балаларға арналған ұлттық

Жетекшінің аты-жөні: Қуандықова Эльмира Қуандыққызы

0:04:43
30 Қадырбек Әлішер

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: Ұлттық гимназия, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жұмабаева Айгүл Сүюғалиқызы

0:04:45
31 Шораева Айназ

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: Облыстық дарынды балаларға арналған ұлттық гимнази, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жумабаева Айгул

0:07:26
32 Байбол Рауан

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: №10 мектеп-лицей, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Оразбахова Манат

0:07:41
33 Оразбай Аружан

Облыс: Алматы облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: Қарғалы №2 арнаулы гимназиясы, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нсанбаев Марат Есенбаевич

 

0:09:26
34 Жайлау Ақбөпе

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: 30, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сұранова Сайра

0:09:41
35 Дәулетияр Бекзат

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Сарыағаш ауданы

Мектеп: №39 Л.Жолдасов жом, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Момынова Замира

0:10:15
36 Тельман Дильназ Дарынқызы

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: 55 жалпы орта білім беретін мектеп, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тобылбаев Еркін Теміржанұлы

 

 

0:05:12

37 Жансая Нұрғалиева

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Шиелі ауданы

Мектеп: 45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Махаш Гүлфарида

0:05:50
38 Аманжан Расима Нұркенқызы

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: АОДБАММИ, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Смадияр Күнімайгүл Смадиярқызы

0:07:56
39 Байбекова Айдана

Облыс: Алматы облысы

Қала: Ескелді ауданы

Мектеп: Титов атындағы орта мектебі, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Гүлшат Байтұрбаева

0:16:01
40 Саянова Айым

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Өскемен

Мектеп: Шоқан Уәлиxанов атындағы №3 мектеп-лицейі, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Камбасова Молдир Муратбеккызы

0:16:06
41 Құмаш Мейір

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-г, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Төлеубай Баятхан

0:03:56
42 Перизат Оралбай

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Мұнайлы ауданы

Мектеп: 12 жалпы білім беру мектебі, 11 класс

43Жетекшінің аты-жөні: Коржумбаев Амангали Нурымович

0:08:21
43  Туймебаева Аружан

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: 46 мектеп, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Юсупова Меруерт Избакировна

0:12:39
44 Табишева Мадина

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: №9 Владимир Савва атындағы жалпы білім беретін ме, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Пакырадинова Света Шарападиновна

0:13:39
45 Шакуров Данил

Облыс: Алматы облысы

Қала: Ескелді ауданы

Мектеп: Титов атындағы орта мектебі, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Байтұрбаева Гүлшат

0:14:15
46 Оралбай Альмира

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-г, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Төлеубай Баятхан

0:16:46
47 Асқар Аружан

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талғар ауданы

Мектеп: 7 мектеп-лицей, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Күрішбекова Гүлнар

0:17:05
48 Жакеева Жанылсын

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Ақсай

Мектеп: МБК №1, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ұлжан Сагитовна

0:18:40
49 Бекболатқызы Анеля

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Мойынқұм ауданы

Мектеп: Жамбыл атындағы мектеп-гимназиясы, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Байсеркеева Гульфайруз

0:19:04
50 Тұрғанбек Гүлназ

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №167 жалпы орта мектебі, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жұмабекова Қымбат

0:21:02

 

Төсбелгі иегерлерінің марапаты мамыр айының басынан бастап мекен-жайларына жіберіледі. Біздің почтамызға мекен-жайларыңыз туралы ақпаратты жіберулеріңізді сұраймыз.

Республикалық «Ұлан» және «Ақжелкен» балалар басылымына 6 айлық жазылым түбіртегін алған 100 жеңімпаз оқушы

 

1 Орынбасарова Аида Нұргелдіқызы

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: «№6 ЖОББМ» КММ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Досмағамбетова Айым Шынбайқызы

0:05:49
2 Қадыр Айзере

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 144 орта мектеп, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Төлегенова Гүлнұр

0:07:36
3 Жолдыбай Нұркен Ерұланұлы

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: № 2 мектеп-гимназиясы КММ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бактыбаева Зарина Узакбаевна

0:07:44
4

Жансерік Ару Сержанқызы

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: 14 орта мектеп — гимназиясы, 6 класс

 

0:08:09
5 Бақытбекова Альбина

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана)

Мектеп: 52 мектеп-гимназиясы, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Каражанова Бахыт Малдыбековна

0:08:35
6 Бахытберген Нұрсұлу

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Мұнайлы ауданы

Мектеп: №1 орта мектеп, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ермекбаева Айна Султанбековна

0:08:56
7 Алпысбай Ару

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: №55 ЖББОМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Социалова Айгерим Курмантаевна

0:09:15
8 Мұхтар Сакен Жұмағазыұлы

Облыс: Алматы облысы

Қала: Панфилов ауданы

Мектеп: Қожбанбет би атындағы орта мектеп КММ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жакеева Айсулу Салимовна

0:09:40
9 Күмісбек Диас

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: Бейсенбек Тайшапұлы атындағы орта мектеп, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Молдакулова Зукира Мукашевна

0:09:43
10 Алмуратова Гулжайна

Қала: Алматы

Мектеп: №28 мектеп-лицей, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сбанкулова Айнур Кудайбергеновна

0:09:58
11 Шамуратова Аягоз Талгатовна

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: №32 мектеп-гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ташимова Ақгүл Сырымовна

0:10:27
12 Ауталып Ерзат

Облыс: Алматы облысы

Қала: Райымбек ауданы

Мектеп: С.Серкебаев, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нұғыманова Бибігүл

0:10:30
13 Жангирхан Тоқтабаев

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Құрманов орта мектебі №2, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Амантай Құлжанбеков

0:10:35
14 Тілегенова Нұржанар Жансерікқызы

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: № 2 мектеп гимназиясы КММ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бактыбаева Зарина Узакбаевна

0:10:43
15 Қанатқызы Айгерім

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Қарқаралы ауданы

Мектеп: ЖББ № 43 ОМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сагатов Балкан Рымбаевич

0:10:45
16 Бақытжанова Аяжан

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: №220, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қаржауова Венера

0:11:00
17 Жарқынбек Ермек

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Арыс ауданы

Мектеп: С.Ерубаев жоббм, 6 класс

0:11:29
18 Амина Тілеуханова

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Глубокое ауданы

Мектеп: О.Бөкей, 6 класс

0:11:46
19 Мадыханов Мансур

Қала: Атырау

Мектеп: 35 Х.Ерғалиев атындағы мектеп-гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Есенгужина Маржан Самаловна

0:11:57
20 Дүйсеғұлов Асылхан

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Жаңақала ауданы

Мектеп: Е. Ш. Орақбаев атындағы ЖОББМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Рысқалиева Жангүл Қанатқалиқызы

0:12:09
21 Венира Ассонейзова

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Арыс ауданы

Мектеп: С.Ерубаев жоббм, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қосжанов Мұрат

0:13:07
22 Қишат Әсем Берікқалиқызы

Облыс: Атырау облысы

Қала: Исатай ауданы

Мектеп: толтырылмаған

Жетекшінің аты-жөні: Қойшекен Светлана

0:14:20
23 Талғатұлы Алмас

Облыс: Алматы облысы

Қала: Райымбек ауданы

Мектеп: C.Серкебаев, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бейсенбиева Ұлдан

0:14:21
24 Алимбеков Адильбек

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: СОШ №2, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ергалиев Канагат Советович

0:14:32
25 Дабыл Гауһар

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: № 2 ЖББМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ауталипова Айгерим Ермекбаевна

0:14:55
26 Байбосынова Арайлым

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: №1 мектеп –гимназия КММ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Каржауова Салтанат

0:14:58
27 Жақсылықова Гүлнұр

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: №8 жалпы орта білім беретін мектеп, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жубаева Акнур Онаевна

0:15:13
28 Мұхамбедбакиева Жамила

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талғар ауданы

Мектеп: 11 орта мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қадырқожақызы Мөлдір

0:15:20
29 Қамбар Батыр

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жаңаарқа ауданы

Мектеп: Жанайдар Садуақасов атындағы жалпы орта білім бере, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Көбеева Мадина

0:15:54
30 Валихан Қуаныш Бақбергенұлы

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: 1 ЖББМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сахова Жулдыз Аскарбековна

0:16:02
31 Зарина Ерболған

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Құрманов орта мектебі №2, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Амантай Құлжанбеков

0:07:40
32 Жамалдинова Фируза

Облыс: Алматы облысы

Қала: Панфилов ауданы

Мектеп: «Ә.Қастеев атындағы орта мектеп мектепке дейі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Аметова Адалат Нуриевна

0:07:43
33 Қазыбек Айназ

Облыс: Алматы облысы

Қала: Панфилов ауданы

Мектеп: А.В.Луначарский атындағы мектеп-гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ауесбаева Майра Абдракимовна

0:08:00
34 Ильяс Жомарт

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Жаңақала ауданы

Мектеп: Жаңақала мектеп-гимназиясы, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Лариса Кожахметова

0:08:18
35 Сәйділдаева Замира

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 144 орта мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сағындықова Шолпан

0:08:21
36 Құрманбек Дариға

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Арыс ауданы

Мектеп: С.Ерубаев, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Исахов Сәбит

0:08:27
37 Бақтияр Сабырхан Дүйсембекұлы

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: Керімбай атындағы № 12 мектеп-гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сенкибаева Асель Сейсенкуловна

0:09:24
38 Ибраим Жанар Саясатқызы

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: Атырау облыстық дарынды балаларға арналған интерна, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жауынбаева Айнұр Азиржанқызы

0:09:48
39 Қайырбек Аружан

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: Керімбай атындағы № 12 мектеп-гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сенкибаева Асель Сейсенкуловна

0:09:50
40 Кушкова Анастасия

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: №28 мектеп-лицей, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сбанкулова Айнур Кудайбергеновна

0:09:53
41 Хасенова Самал

Облыс: Қостанай облысы

Қала: Арқалық қаласы

Мектеп: А.С.Макаренко атындағы орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Луценко Рита Викторовна

0:10:01
42 Сисенбаева Айшат Қуандыққызы

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Алға ауданы

Мектеп: №3 Алға казақ орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Куленкеев Жанболат Галымбекулы

0:10:12
43 Рыскельдинова Құралай

Облыс: Алматы облысы

Қала: Ескелді ауданы

Мектеп: Жетісу орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Исабаева Алия Кожахметовна

0:10:26
44 Рехимова Дияра

Облыс: Алматы облысы

Қала: Панфилов ауданы

Мектеп: А.Розыбакиев атындағы коммуналдық мекеме, 7 класс

0:10:36
45 Жүргенбай Нұрбақыт

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: АОДБАММИ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қабыланов Арман Хусайнович

0:10:39
46 Ерасыл Умирбеков

Облыс: Атырау облысы

Қала: Құрманғазы ауданы

Мектеп: Мұхтар Әуезов, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ажығалиева Заря Хайроллаева

Моб. телефон: +77755952472

E-mail: yumirbekov@bk.ru

 

0:10:53
47 Өмірзақ Әмина

Облыс: Қостанай облысы

Қала: Арқалық қаласы

Мектеп: А.С.Макаренко атындағы орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Луценко Рита Викторовна

Моб. телефон: 87751349007

E-mail: umirzakamina@mail.ru

 

0:10:58
48 Бесбаева Диана Нургазыевна

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: Бейсенбек Тайшапұлы атындағы орта мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Серкебаева Ұлмира

0:11:17
49 Медетхан Альмира

Облыс: Алматы облысы

Қала: Райымбек ауданы

Мектеп: С.Серкебаев, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тілеулиев Азамат

0:12:18
50 Бидахмет Лаура

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Глубокое ауданы

Мектеп: «Бобровка орта мектебі» КММ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Улмесекова Назым Даутбековна

0:12:28
51 Лохманова Умида

Облыс: Алматы облысы

Қала: Панфилов ауданы

Мектеп: А.Розыбакиев атындағы коммуналдық мекеме, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Курбанова Самирям

0:12:59
52 Айтжан Жанерке

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Глубокое ауданы

Мектеп: «Бобровка орта мектебі» КММ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Улмесекова Назым Даутбековна

0:13:10
53 Елеусинов Азамат

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: №38 қазақ орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қасен Назгүл Қайроллақызы

0:13:11
54 Рахатов Қанат

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: №48 ЖББМ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кудербаева Алия Женисбековна

0:13:15
55 Рысбек Нұрым

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: №9 Владимир Савва атындағы жалпы білім беретін ме, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Пакырадинова Света Шарападиновна

0:13:41
56 Адилханқызы Дильдар

Облыс: Алматы облысы

Қала: Ескелді ауданы

Мектеп: «Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы о, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Джуманова Салтанат Кадирбековна

0:13:46
57 Айтжан Талшын

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Сарысу ауданы

Мектеп: Балтабай Адамбаев атындағы тірек мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Алибасова Сагыныш

0:14:12
58 Мырзалин Санжар

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: Жаңақоныс ЖОББМ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Аметова Айгүл

0:15:22
59 Қалам Шолпан

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Зайсан ауданы

Мектеп: Мукарама орта мектебі КММ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Еркебұланов Медет Еркебұланұлы

0:15:40
60 Бердібек Расул

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Шу ауданы

Мектеп: Мұхтар Әуезов атындағы шағын орталықты орта мектеб, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Отарбай Айдана

0:15:48
61 Мұқажанова Айдана Серікқазықызы

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: 123 Қожа Ахмет Яссауи атындағы гимназия, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Киізбай Мөлдір

0:10:38
62 Опабек Асылбек

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 орта мектеп, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Есмаганбетова Кунзираш

0:11:04
63 Қалдыбаева Мереке Шынтасқызы

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Алға ауданы

Мектеп: №3 Алға казақ орта мектебі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Куламанова Жадра Дүйсбаевна

0:11:20
64 Ахметова Амина

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Өскемен

Мектеп: Шоқан Уәлиханов атындағы 3 мектеп-лицейі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Камбасова Молдир Муратбеккызы

0:11:33
65 Молдаева Алтынай

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Маңғыстау ауданы

Мектеп: Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп, 9 класс

0:11:40
66 Ерубаева Жібек Оразбайқызы

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жезқазған

Мектеп: 13 ЖОББМ, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қалманбаева Асия Құрметовна

0:12:07
67 Қайыржанқызы Інжу

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Сырдария ауданы

Мектеп: 35 мектеп-лицей, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тұрғанбекова Кенжегүл

0:13:01
68 Айдана Абунусипова

Облыс: Алматы облысы

Қала: Қарасай ауданы

Мектеп: ДБАГ Аль-Фараби, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Акжаркын Джамбуловна Уалиева

0:14:10
69 Жанахмет Алим

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Нұрмолда Алдабергенов атындағы орта мектеп, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жасыбаева Назира Толеухановна

0:14:12
70 Омаров Райымхан Рустемулы

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Жарма ауданы

Мектеп: Б.Тұрсынов, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бутабаева Жанаргуль Орысбаевна

0:14:25
71 Шакман Амина Миржанқызы

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: №9 Владимир Савва атындағы жалпы білім беретін ме, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Үркеншиева Гүлсім Меркембековна

0:14:26
72 Тұранбай Нұрсерік

Облыс: Алматы облысы

Қала: Панфилов ауданы

Мектеп: А.В.Луначарский атындағы мектеп-гимназия, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ауесбаева Майра Абдракимовна

0:14:31
73 Балқия Рүстем

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 10 мектеп-лицей, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Байменова Перизат

0:14:36
74 Бузыкина Анна Николаевна

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Нұрмолда Алдабергенов атындағы орта мектеп, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жасыбаева Назира Толеухановна

0:14:42
75 Қасым Ұбайдолла

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана)

Мектеп: БИЛ ЕР БАЛА, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Гульнар Мезимбаевна

0:15:21
76 Бекзаткызы Акбота

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Өскемен

Мектеп: Шоқан Уәлиханов атындағы 3 мектеп-лицейі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Камбасова Молдиир Муратбеккызы

0:15:42
77 Дарменбаев Мирас

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Қарағанды

Мектеп: Ақөре орта мектебі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Альжанова Наргуль Дюсембековна

0:15:56
78 Қайырбекұлы Асхат

Облыс: Алматы облысы

Қала: Ақсу ауданы

Мектеп: Ғали Орманов атындағы орта мектебі КММ, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Болатбекқызы Динара

0:15:57
79 Бисекеш Дина

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Шалқар ауданы

Мектеп: Жаңақоныс ЖОББМ, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Аметова Айгүл

0:16:46
80 Жолбарыс Шыңғыс

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Шиелі ауданы

Мектеп: №207 «Жаңатұрмыс» орта мектебі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Көпешбай Мұрат

0:17:06
81 Анель Журекбаева

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Өскемен

Мектеп: Шоқан Уәлиxанов атындағы 3 мектеп-лицейі, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Мұхамадиянова Айнұр Мұхамадияқызы

0:17:58
82 Тәңірберген Ақгүл

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: толтырылмаған

Мектеп: толтырылмаған

Жетекшінің аты-жөні: Жұмабекова Қымбат

0:19:46
83 Қинаят Анеля

Қала: Алматы

Мектеп: № 122 жалпы білім беретін мектеп, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Есенов Даулет

0:24:45
84 Шамер Бекарыс Серікұлы

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

Мектеп: Лингвистикалық гимназия Үміт, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Фрунзеев Бекназар Максотович

0:27:49
85 Наурыз Жұма-Али Жарылғасынұлы

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана)

Мектеп: 77 мектеп-гимназия, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нурлан Мендыбаевич

0:27:57
86 Данеханова Алина Керимхановна

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: 28 ІТ мектеп-лицейі, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Туктибаева Айнур Орманбековна

0:29:45
87 Елеусизова Карина

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Хромтау ауданы

Мектеп: 3 Хромтау орта мектебі, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Коптенова Нурсулу Мухтаровна

0:33:11
88 Талғатбек Толқын Амирханқызы

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Сырым ауданы

Мектеп: М.Қаналиев атындағы Алғаас орта мектеп-балаақша ке, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Губайдуллина Ақгүл Құрманғалиқызы

0:37:08
89 Оңғадинова Гауһар

Қала: Атырау

Мектеп: Атырау облыстық дарынды балаларға арналған интерна, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Дармуканова Аягуз

0:38:51
90 Сайдыақын Жайнар

Облыс: Алматы облысы

Қала: Ескелді ауданы

Мектеп: Жетісу орта мектебі, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нусипбаев Ерен Жетенович

0:44:28
91 Нугуманова Айзада

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: М. Ломоносов атындағы № 5 орта мектеп-лицейі, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Розакова Инкар Мадияровна

0:23:52
92 Кайрбаева Даниля

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

Мектеп: Теректі аудандық лингвистикалық гимназиясы, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Наурызғалиева К.А

0:24:45
93 Абенова Қуаныш

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Жаңаарқа ауданы

Мектеп: Ж.Сәдуақасов атындағы ЖОББ мектебі, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қасымова Әсел

0:27:22
94 Зейін Парасат

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: 36 мектеп-гимназиясы, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Абитов Қалыбек

0:27:24
95 Бақытбекқызы Мөлдір

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: 15, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Мырзабекова Назия Омурзаковна

0:27:36
96 Султанова Аяжан

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Қарағанды

Мектеп: 92 гимназия, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Намазбаева Жанар Жаксылыковна

0:29:08
97 Еділбекова Аяжан

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Семей

Мектеп: №26 ЖООБМ, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сарсекова Айгуль Кусмановна

0:29:11
98 Абилбаева Айнұр

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Мұнайлы ауданы

Мектеп: 12 жалпы білім беру мектебі, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Коржумбаев Аманғали

0:29:28
99 Искаков Ержан Ерланұлы

Қала: Алматы

Мектеп: 36, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Маймышева Асель Аиповна

0:29:39
100 Сақташева Айнұр

Облыс: Атырау облысы

Қала: Құлсары

Мектеп: №5, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тлеугожина Аккул

0:29:58

 

Барлық жеңімпаздарды құттықтаймыз! Сыйлық иегерлері біздің почтамызға аты-жөніңізбен толық мекен-жайыңыз, индекстеріңізді және байланыс номерлеріңізді келесі формада жазып, qaztest.kz@mail.ru почтасына жібере берулеріңізді сұраймыз.

Оқушының аты-жөні:  
Облыс, қала, аудан, ауыл  
Үй және пәтер нөмірі (басылым үшін)  
Индекс  
Жауапты адамның телефоны

Қатысушылар ақпаратының құпиялылығы қатаң сақталады. 

ПІКІР ҚАЛДЫРУ