ІІ республикалық «Үздік мектепке дейінгі ұйым қызметкері» олимпиадасының қорытындысы

0
416
Үздік МДҰҚ

Qaztest.kz қазақ тілді интернет олимпиада сайты Абай тындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университетімен жасалған меморандум аясында ұйымдастырылған ІІ республикалық «Үздік мектепке дейінгі ұйым қызметкері» олимпиадасы өз мәресіне жетті. Олимпиада онлайн форматта 13 қаңтар мен 7 ақпан аралығында өткізілді.

Олимпиадаға республикамыздың барлық өңірлерінен мектепке дейінгі ұйымдардың меңгерушісі, әдіскері, тәрбиешілері мен барлық мамандары қатынасты. Олимпиада сұрақтары 2018 жылғы Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарты, үлгілік оқу жоспары, мектепке дейінгі педагогика пәні бойынша берілді.

Олимпиаданың мақсаты: Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы қызметкерлердің біліктілігін тексеріп, оларды марапаттау.

Олимпиада өте жоғары деңгейде өткізілді. Онлайн тест балабақша қызметкерлерінің теориялық білімі мен педагогикалық дайындығын жан-жақты тексеруге мүмкіндік берді. Олимпиада әділ түрде өткізілді.

Олимпиада ережесіне сәйкес 17 ұпайдан жоғары ұпай алған қатысушыларға І,ІІ,ІІІ дәрежелі диплом берілді.

Орын ұпайлары:

І орын – 25-23 ұпай

ІІ орын – 22-20 ұпай

ІІІ орын – 19-17  ұпай

ОЛИМПИАДА ЖҮЛДЕГЕРЛЕРІНІҢ ТІЗІМІ

ІІ республикалық «Үздік мектепке дейінгі ұйым қызметкері» олимпиадасының жүлдегерлері 

Қатысушылардың І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдары олимпиада барысында парақшасында сақталды және электронды түрде почтасына жіберілді.

Олимпиадада ең жоғары нәтиже көрсеткен 25 ұпай алған қатысушылар «Құрмет грамотасымен» марапатталады.

ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫНЫҢ ИЕГЕРЛЕРІ

1. Жубанышова Талшын

 

Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-001
2. Туртанова Дина Алшынбаевна Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-002
3. Улбосын Козыбаевна

 

Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-003
4. Умирбаева Бибигуль Нурдаулетовна Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-004
5. Ажимова Айнур  Қызылорда облысы

Қармақшы ауданы

№4 Күн-Нұры балабақшасы

D-005
6. Байгалиева Даметер Максутовна  Алматы қаласы

№66 «Сөйлеу тілінде ақауы бар балаларға арналған түзету»балабақшасы

D-006
7. Ахметова Раушан Мешитбаевна  Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-007
8. Жиенбаева Гулнара Қызылорда облысы

Қармақшы ауданы

Мектеп: №4 КҮН-НҰРЫ балабақшасы

 

D-008
9. Байларова Жамила Асановна

 

Алматы қаласы

Әуезов ауданы

№62 балабақша

D-009
10. Балтабаева Орынкул Маралбаевна  Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-010
11. Сайлау Еркеш

 

Алматы облысы

Қарасай ауданы

«Бота» Балалар бақшасы

D-011
12. Нуржумаева Махпал Талдыбаевна  Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

 

D-012
13. Орынбаева Ауагуль Босыновна Алматы қаласы

Әуезов ауданы

D-013
14. Молдабаева Багила  Қызылорда облысы

Қармақшы ауданы

№КҮН-НҰРЫ балабақшасы

D-014
15. Тауасарова Элмира Қызылорда облысы

Қазалы ауданы

№3 «Өрімтал» бөбекжай-балабақшасы

D-015
16. Райымқұлова Мәуегүл Қызылорда облысы

Қазалы ауданы

№3 «Өрімтал» бөбекжай-балабақшасы

D-016
17. Калибекова Гульназ Мукашовна  Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-017
18. Итенова Айдана Алматы қаласы

Медеу ауданы

D-018
19. Костаева Алия Абайкызы Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-019
20. Асанханова Жанна  Алматы қаласы

Бостандық ауданы

Болашақ бөбекжай балабақшасы

D-020
21. Нұрлан Майрагүл Алматы облысы

Ескелді ауданы

Титов атындағы ОМ

D-021
22. Махан Гүлнұр Асқарқызы

 

Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-022
23. Кеулімжай Анар Өтегенқызы

 

Қызылорда облысы

Қазалы ауданы

№3 «Өрімтал» бөбекжай-балабақшасы

D-023
24. Сайпенова Сандигул

 

Қызылорда облысы

Қазалы ауданы

№3 «Өрімтал» бөбекжай-балабақшасы

D-024
25. Абенгалиева Лиза Амангельдиевна

 

Қызылорда облысы

Қызылорда қаласы

«А-Айя» балабақшасы

D-025
26. Курмамбаева Орынбасар

 

Алматы қаласы

Медеу ауданы

МКҚК №109 бөбекжай балабақшасы

D-026
27. Қизат Гүлнұр Алматы облысы

Ескелді ауданы

Титов атындағы ОМ

D-027
28. Токмаханова Гулайна Имамзадакызы  Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

D-028
29. Еркебаева Сауле Жомартовна

 

Алматы облысы

Іле ауданы

IMK Монтессори балабақшасы

D-029
30. Майырбек Париза Алматы облысы

Ескелді ауданы

Титов атындағы ОМ

D-030
31. Нарымбетова Шакризат

 

Қызылорда облысы

Қазалы ауданы

№3 «Өрімтал» бөбекжай-балабақшасы

D-031
32. Шайманова Ақзада Жүгінісқызы Жамбыл облысы

Тұрар Рысқұлов ауданы

«Құлыншақ» бөбекжайы

D-032
33. Асанбаева Галия Амангельдиевна

 

Түркістан облысы

Түлкібас ауданы

«Сабина» бөбекжай балабақшасы ЖШС

D-033
34. Арысбаева Аклима Серикбаевна

 

Түркістан облысы

Түлкібас ауданы

«Балапан» бөбекжай

D-034
35. Айдана Елемесова

 

Алматы қаласы

Алмалы ауданы

Мкқк 30 бөбекжай балабақшасы

D-035
36. Жолдасова Нургул

 

Қызылорда облысы

Қазалы ауданы

№3 «Өрімтал» бөбекжай-балабақшасы

D-036
37. Кызайбаева Нургуль Тузакбаевна

 

Жамбыл облысы

Тараз қаласы

№18 «Еркежан» бөбекжай-бақшасы

D-037
38. Смайлова Кунипа Альмуратовна  Қызылорда облысы

Қазалы ауданы

№3 «Өрімтал» бөбекжай-балабақшасы

D-038
39. Сансызбаева Анар Алматы облысы

Алакөл ауданы

Мектепке дейінгі мини-орталығы бар Сахзавод ОМ

D-039

 

Ескерту! Құрмет грамоталары қатысушылардың электронды почтасына жіберіледі.

Ал олимпиаданың нәтижесінде уақыт көрсеткіші бойынша ең жоғары нәтиже алған 15 педагогке 10 000 (он мың) теңгелік бір реттік стипендия тағайындалды (Ережеге сәйкес егер бір мекемеден бірнеше педагогтың көрсеткіші жоғары болған жағдайда ұжымда  2 ғана қатысушы стипендия алады).

СТИПЕНДИЯ ИЕГЕРЛЕРІ

1. Жубанышова Талшын

 

Алматы қаласы
Әуезов ауданы
МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»
0:03:24
2. Туртанова Дина Алшынбаевна

 

Алматы қаласы

Әуезов ауданы

МКҚК «№ 144 бөбекжай-балабақшасы»

0:04:02
3. Ажимова Айнур Қызылорда облысы

Қармақшы ауданы

№4 Күн-Нұры балабақшасы

0:04:22
4. Байгалиева Даметер Максутовна  Алматы қаласы

№66 «Сөйлеу тілінде ақауы бар балаларға арналған түзету» балабақшасы

0:04:24
5. Жиенбаева Гулнара Қызылорда облысы

Қармақшы ауданы

№4 КҮН-НҰРЫ балабақшасы

0:05:02
6. Байларова Жамила Асановна

 

Алматы қаласы

Әуезов ауданы

№62 балабақша

0:05:20
7. Сайлау Еркеш

 

Алматы облысы

Қарасай ауданы

«Бота» Балалар бақшасы

0:05:33
8. Тауасарова Элмира Қызылорда облысы

Қазалы ауданы

№3 «Өрімтал» бөбекжай-балабақшасы

0:05:58
9. Райымқұлова Мәуегүл Қызылорда облысы

Қазалы ауданы

№3 «Өрімтал» бөбекжай-балабақшасы

0:06:06
10. Асанханова Жанна Алматы қаласы

Бостандық ауданы

Болашақ бөбекжай балабақшасы

0:06:23
11. Нұрлан Майрагүл Алматы облысы

Ескелді ауданы

Титов атындағы ОМ

0:06:27
12. Абенгалиева Лиза Амангельдиевна

 

Қызылорда қаласы

«А-Айя» балабақшасы

0:07:01
13. Курмамбаева Орынбасар

 

Алматы қаласы

Медеу ауданы

МКҚК №109 бөбекжай балабақшасы

0:07:03
14. Еркебаева Сауле Жомартовна

 

Алматы облысы

Іле ауданы

IMK Монтессори балабақшасы

0:08:52
15. Шайманова Ақзада Жүгінісқызы Жамбыл облысы

Тұрар Рысқұлов ауданы

«Құлыншақ» бөбекжайы

0:12:48

Маңызды! Стипендия алған қатысушылар біздің почтамызға аты-жөніңізбен банктік есеп шотыңызды (20 сандық) және жеке куәлігіңіздің көшірмесін qaztest.kz@mail.ru почтасына жібере берулеріңізді сұраймыз. Стипендия толық қабылданғаннан кейін 3 жұмыс күні ішінде жеңімпаздардың есепшотына аударылады.

МАҢЫЗДЫ! Координатор алғыс хаттары үшін өтініштер әлі қабылдануда. Марапаттарды алу үшін міндетті түрде жіберілуі керек.

Олимпиаданың жоғары деңгейде өтуіне атсалысқан барлық қатысушыларға алғыс білдіреміз.

Құрметпен Qaztest.kz олимпиада ұйымдастыру комитеті

ПІКІР ҚАЛДЫРУ