А.Ф.Ә.А. және жұмыс орны | Бұқар жырау ауданы,Үміткер орта мектебі. | Пәні: ағылшын тілі | Сынып: 6 |
Сабақ тақырыбы: | «My school» | ||
Мақсат: (ОМЖ алынады) |
|
||
(А) оқушылар үшін оқыту нәтижесі | Оқушылар толығымен жаңа тақырыпты меңгерді, жаңа лексикалық сөздерді қолдана алады, грамматикалық қателер жоқ, өз білім деңгейін бағалап, жетістігі жөнінде айта алады. | ||
(В) оқушылар үшін оқыту нәтижесі |
Оқушылар жеткілікті деңгейде жаңа тақырыпты меңгерді, үлкен көлемде жаңа лексикалық сөздерді қолдана алады, біраз грамматикалық қателер бар, өз білім деңгейін бағалап, жетістігі жөнінде айта алады. | ||
(С) оқушылар үшін оқыту нәтижесі | Оқушылар жаңа тақырыпты жартылай ғана меңгерді , аздап қана жаңа лексикалық сөздерді қолдана алады , грамматикалық қателері көп, өз білім деңгейін бағалап, жетістігі жөнінде оңай еместігін көбінде айтып жеткізе алмайды. | ||
Табыс критерииі: |
|
||
Түйінді идея: | Сын тұрғысынан ойлауды дамыта отырып, ашық сұрақтарды қолдану арқылы диалогтік сөйлеуге, топтық және жұптық жұмыс арқылы мәтінді талдай алады. | ||
Оқулық: (ҚР БҒМ ұсынған) |
English: жалпы білім беретін мектептегі 6-сыныпқа арналған оқулық. |
Сабақ барысы/мұғалім ескертпелері:
Сабақ кезеңдері | Мұғалім әрекеті | Оқушы әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Кіріспе |
Ұйымдастыру: (3 мин) Мұғалім оқушылармен амандасып, шаттық шеңбер құрады. Барлық оқушы бір-біріне ағылшын тілінде жылы сөз айтып шығады. Үй тапсырмасын сұрау Миға шабуыл (тапсырма)
|
Оқушылар шаттық шеңбер жасап, ағылшын тілінде бір-біріне жылы сөздер айтып, тілек білдіреді. «Ой қозғау» стратегиясы бойынша мұғалім сұрақ қоя отырып, оқушылар интербелсенді тақтадағы суретке қарап, ненің суреті екенін табады және бүгінгі сабақтың тақырыбын ашады. |
Бағдаршам, бас бармақ-өзін-өзі бағалау | Оқулық, АКТ, презентация, |
Жаңа материалдың тұсаукесері (негізгі бөлім) |
Work in groups. Association to the word “School”
“School” Answer the questions: -.What do you think about your school? -Who is the principal of our school? -When did you start studying at primary school? -When did you enter a secondary school? -What subjects do you study? |
Oқушылар топтасады. Оқушылар мектеп туралы постер әзірлейді Оқушылар сұрақтарға жауап іздейді. |
«Екі жұлдыз, бір тілек» Алғыс айту жеке топ мүшесін критериалды бағалау |
Слайд, стикер, |
Жаңа материалды тәжірибе жүзінде қолдану |
Work in group. Give Kazakh equivalents to the words on these cards, read and translate them. Cлайдтармен жұмыс, сөздіктермен жұмыс 1 топ: subject, school rules, break, primary school. 2 топ: timetable, homework, library, grade. 3 топ: class, education, secondary school, knowledge. Work in group. Мәтінді оқып аударады. Work with Reflexive pronouns 1 task Find sentences with reflexive pronouns 2 task Complete these sentences using pronouns 3 task Complete this advertisement by putting in the reflexive pronouns and translate. |
А – жаңа сөздерді қолдана отырып, мәтінді аударады, ауызекі сөйлейді В – жеткілікті деңгейде тақырыпты аша алды, сөздік қоры молаяды С – жаңа тақырыпты жартылай ғана меңгерді,сұрақтарға жауап іздеп қиналады. |
Керібайланыс «Еттартқыш,чемодан, себет» ынталандыру |
|
Қорытынды |
Work in pairs. Сүрақ – жауап What are your favourite subjects? How many lessons a day have you got? |
Оқушылар жұпта,топта диалог құрады.cұрақтарға жауап әзірлейді | ||
Мұғалім ескертпелері /Рефлексия: |
-Бүгін мен не үйрендім? «Бүгінгі сабақтан әсерім….» рефлексия жазу. -Маған не ұнады/ұнамады? -Жаңа сабақ бойынша сұрақ немесе пікірің |
Қарағанды обл. Бұқар жырау ауданы. Үміткер ауылы.
Үміткер орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі.
Жолдикенова А.К.