«СҰЛУ СӨЗ, КӨРКЕМ ОЙДЫҢ КЕМЕҢГЕРІ» АТТЫ МЕКТЕП ОҚУШЫЛАРЫНЫҢ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫ АНЫҚТАЛДЫ

0
1966

Қазақстанның Халық жазушысы, М.Әуезов атындағы әдеби сыйлықтың, Абай атындағы  Мемлекеттік сыйлықтың, «Парасат» орденінің иегері Қабдеш Жұмаділовтың  80 жылдық мерейтойына арналған

«Сұлу сөз, көркем ойдың кемеңгері» атты мектеп оқушыларының шығармашылық байқауының қорытындысы:

«Тарих тудырған талант» шығарма  номинациясы

Бас жүлде-Байсалбай Гүлсезім  (Тіркеу № 1516-20)

Жетекшісі: Ахан Жанат (Тіркеу № 1516-04)

І орын-Мүталапов Айшолпан (Тіркеу № 1516-21)\

Жетекшісі: Кансейтова Шолпан (Тіркеу № 1516-18)

І орын-Молдабекова Адина (Тіркеу № 1516-22)

Жетекшісі: Бертлеуова К.А  (Тіркеу № 1516-23)

ІІ орын-Амангелді Жансая(Тіркеу № 1516-24)

Жетекшісі: Мунасаева Рая Нұрқызы (Тіркеу № 1516-25)ІІ орын-Беркутова Ақерке  (Тіркеу № 1516-27)\

Жетекшісі: Бердіқожаева Гүлбану Жамбылқызы (Тіркеу № 1516-28)\r\n\r\nІІ орын— Дос Қуат Әмірбекұлы  (Тіркеу № 1516-29)\r\n\r\nЖетекшісі: Ақдәулетова  Алтынай (Тіркеу № 1516-30)\r\n\r\nІІ орын-Насипкалиев Айбол  (Тіркеу № 1516-31)\r\n\r\nЖетекшісі: Муканова Гулсайра Нурмахамбетова (Тіркеу № 1516-32)\r\n\r\nІІ орын-Қосдәулет Улзана (Тіркеу № 1516-33)\r\n\r\nЖетекшісі: Нұрсайынқызы Әйкерім  (Тіркеу № 1516-34)\r\n\r\nІІ орын-Арыстан Әмір (Тіркеу № 1516-35)\r\n\r\nЖетекшісі: Рамазанова Нұргүл Жакияновна (Тіркеу № 1516-10)\r\n\r\nІІІ орын-Ақиқат Арайлым (Тіркеу № 1516-36)\r\n\r\nЖетекшісі: Адрахимова Альфия Аскаровна (Тіркеу № 1516-37)\r\n\r\n          ІІІ орын— Қасымғалиева Перизат Ерболатқызы (Тіркеу № 1516-38)\r\n\r\nЖетекшісі: Жәниева Бибігүл Бағытқызы (Тіркеу № 1516-39)\r\n\r\nІІІ орын-Мырзақұлова Назерке (Тіркеу № 1516-40)\r\n\r\nЖетекшісі: Кансейтова Шолпан (Тіркеу № 1516-18)\r\n\r\nІІІ орын— Бекмырза Дана (Тіркеу № 1516-41)\r\n\r\nЖетекшісі: Мунасаева Рая Нұрқызы (Тіркеу № 1516-25)\r\n\r\nАлғыс хат-Жұмаш Жанерке (Тіркеу № 1516-42)\r\n\r\nЖетекшісі: Ниязбекова Қарлыға Кенжахунқызы (Тіркеу № 1516-43)\r\n\r\nАлғыс хат-Қойшыбаева Саера (Тіркеу № 1516-44)\r\n\r\nЖетекшісі: Нұрсайынқызы Әйкерім (Тіркеу № 1516-34)\r\n\r\nАлғыс хат-Серік Томирис  (Тіркеу № 1516-45)\r\n\r\nЖетекшісі: Мунасаева Рая Нұрқызы  (Тіркеу № 1516-25)\r\n\r\nАлғыс хат-Омарова Айнұр (Тіркеу № 1516-46)\r\n\r\nЖетекшісі: Мунасаева Рая Нұрқызы (Тіркеу № 1516-25)\r\n\r\nАлғыс хат-Құрманжан Назерке (Тіркеу № 1516-47)\r\n\r\nЖетекшісі: Бертлеуова К.А  (Тіркеу № 1516-23)\r\n\r\n \r\n\r\n \r\n

«Орамды ой, өткір тілдің алдаспаны» ақындық номинациясы

\r\nБас жүлде —Уралбаева Дана  (Тіркеу № 1516-01)\r\n\r\nЖетекшісі: Нурсеитов Талғат (Тіркеу № 1516-02)\r\n\r\nІ орын- Байсалбай Гүлсезім (Тіркеу № 1516-03)\r\n\r\nЖетекшісі: Ахан Жанат (Тіркеу № 1516-04)\r\n\r\nІІ орын- Қайролла Алина Нұрмұханбетқызы (Тіркеу № 1516-05)\r\n\r\nЖетекшісі: Малдыбаева Күләнда Қожаханқызы (Тіркеу № 1516-06)\r\n\r\nІІ орын- Қаблан Аяжан (Тіркеу № 1516-07)\r\n\r\nЖетекшісі: Юсупова Куралай Абатовна (Тіркеу № 1516-08)\r\n\r\nІІІ орын —Алпысбай  Қанағат (Тіркеу № 1516-09)\r\n\r\nЖетекшісі: Рамазанова Нұргүл Жакияновна (Тіркеу № 1516-10)\r\n\r\nІІІ орын —Нұрлыбай Ақжүніс Жақсылыққызы  (Тіркеу № 1516-19)\r\n\r\nЖетекшісі: Юсупова Куралай Абатовна  (Тіркеу № 1516-08)\r\n\r\nІІІ орын -Аутов Әділ Айдынұлы  (Тіркеу № 1516-11)\r\n\r\nЖетекшісі: Жәди Жайна Жәниетқызы (Тіркеу № 1516-12)\r\n\r\nІІІ орын —Айтуғанов Оралған (Тіркеу № 1516-13)\r\n\r\nЖетекшісі: Юсупова Куралай Абатовна (Тіркеу № 1516-08)\r\n\r\nАлғыс хат- Ерсанатова Томирис (Тіркеу № 1516-14)\r\n\r\nЖетекшісі:  (Тіркеу № 1516-15)\r\n\r\nАлғыс хат- Тұрман Аида Сенбайқызы (Тіркеу № 1516-16)\r\n\r\nЖетекшісі: Юсупова Куралай Абатовна  (Тіркеу № 1516-08)\r\n\r\nАлғыс хат- Анарбекқызы  Тоғжан (Тіркеу № 1516-17)\r\n\r\nЖетекшісі: Қансейтова Шолпан (Тіркеу № 1516-18)\r\n\r\n \r\n

              «Жазушы туралы үздік презентация» номинациясы

\r\nІ орын-Уалгалиева Анел (Тіркеу № 1516-48)\r\n\r\nЖетекшісі: Утеулиева  Әйгерім Сәденқызы (Тіркеу № 1516-49)\r\n\r\nІІ орын-Қосылханова  Сұлухан (Тіркеу № 1516-50)\r\n\r\nЖетекшісі: Дуйсенбаева Мөлдір Үсенқызы  (Тіркеу № 1516-51)\r\n\r\nІІ орын-Асыбек Бағжан (Тіркеу № 1516-52)\r\n\r\nЖетекшісі: Бақбергенова Нұрсила Елубайқызы (Тіркеу № 1516-53)\r\n\r\nІІІ орын-Мінаж Дильназ     (Тіркеу № 1516-54)\r\n\r\nЖетекшісі: Накеева Құралай Байқожақызы (Тіркеу № 1516-55)\r\n\r\nІІІ орын-Жұмақанов Алибек Талғатұлы (Тіркеу № 1516-56)\r\n\r\nЖетекшісі: Ниязбекова Қарлыға Кенжахунқызы (Тіркеу № 1516-43)\r\n\r\nІІІ орын— Керімбаева Әнел Ержанқызы (Тіркеу № 1516-57)\r\n\r\nЖетекшісі: Успанова Гульнар Кажиевна (Тіркеу № 1516-58)\r\n\r\nІІІ орын-Момбаев Әділхан  (Тіркеу № 1516-59)\r\n\r\nЖетекшісі: Түкеева Лунара Мақсатқызы (Тіркеу № 1516-60)\r\n\r\n \r\n\r\nАлғыс хат-Ақиқат Арайлым  (Тіркеу № 1516-61)\r\n\r\nЖетекшісі: Адрахимова Альфия Аскаровна (Тіркеу № 1516-37)\r\n\r\nАлғыс хат-Блаева Жасмина Құдайбергенқызы (Тіркеу № 1516-62)\r\n\r\nЖетекшісі: Ниязбекова Қарлыға Кенжахунқызы  (Тіркеу № 1516-43)\r\n\r\nАлғыс хат-Мырзахан Әдемі (Тіркеу № 1516-63)\r\n\r\nЖетекшісі: Утеулиева  Әйгерім Сәденқызы (Тіркеу № 1516-49)\r\n\r\n \r\n\r\n \r\n

«Жазушы шығармаларын жатқа оқу» номинациясы

\r\nІ орын- Молдағали Муса (Тіркеу № 1516-64)\r\n\r\nЖетекшісі: Аманов Нуржигит Бердибекович (Тіркеу № 1516-65)\r\n\r\nІІ орын- Тыныштықова Гүлдана (Тіркеу № 1516-66)\r\n\r\nЖетекшісі: Шыныманова Бақытгүл Айтбайқызы (Тіркеу № 1516-67)\r\n\r\nІІ орын-Шаимкулова Аида Жанибекқызы (Тіркеу № 1516-68)\r\n\r\nЖетекшісі: Калиева Умитжан Акрамовна  (Тіркеу № 1516-69)\r\n\r\nІІІ орын-Ахметов Қасымжомарт (Тіркеу № 1516-70)\r\n\r\nЖетекшісі:  Тоқсанбаев Дәулет (Тіркеу № 1516-71)\r\n\r\n \r\n\r\n