А.Байтұрсынұлы олимпиадасы: «Қазақстан үміті» төсбелгісі мен жазылым иегерлері атанған жас әдебиетшілер

0
925

Qaztest.kz қазақ тілді интернет олимпиада сайтында жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында мемлекет қайраткері, қазақ тіл білімі мен әдебиеттану ғылымдарының негізін салушы ғалым, ұлттық жазудың реформаторы, ағартушы Ахмет Байтұрсынұлы атындағы ІІІ Республикалық қазақ тілі мен әдебиеті олимпиадасы өз мәресіне жетті.

Олимпиада биыл 3 жыл қатарынан ұйымдастырылды. Байқаудың жылдан жылға абыройы артып, республикамыздағы беделді олимпиадаларының қатарына қосылып отыр. 2019 жылы олимпиадаға республикамыздың барлық өңірлерінен жас өрендер қатысып, жүлделі орындарға ие болды.

Олимпиада жүлдегерлері марапат қағаздарын жеке парақшасындағы СЕРТИФИКАТТАР бөлімінен жүктеп алады. 

Олимпиадаға белсенді түрде қатысқан «Үздік ұжымдар» мен «Үздік тіл мамандарын» келесі жаңалықта жариялайтын боламыз.

ОЛИМПИАДА ҚАТЫСУШЫЛАРЫ ҚАЙЫРЫМДЫЛЫҚ ШАРАСЫНА АТСАЛЫСТЫ

Қатысу жарнасының белгілі бір пайызы «Добровольное Общеcтво Милоcердие» қорына қаржылай көмек ретінде аударылды. Алдағы уақытта қаржының қандай мақсатқа жұмсалғаны туралы ақпаратты сайтымызға жариялаймыз. 2019 жылдың ақпан айында ұйымдастырылған байқаулардың нәтижесінде қаржы Кемелхан Арсен есімді бүлдіршіннің еміне жұмсалған болатын.  

Біздің мақсатымыз оқушыларымыздың бойына қайырымдылық пен игі істер жасауды сіңіру, болашақ ұрпаққа дұрыс жол көрсету.

Олимпиада ережесіне сәйкес ең жоғары балл алған 50 қатысушыға «Қазақстан үміті» төсбелгісі, 100 оқушыға «Ұлан» және «Ақжелкен» республикалық жасөспірімдер мен балалар басылымының алты айлық жазылымы сыйға беріледі.

Олимпиада ұйымдастыру комитеті 25 ұпай жинаған қатысушыларға сыйлықтар үлестірді (Ережеге сәйкес бір мектептен бірнеше оқушы жоғары балл алған жағдайда 3 оқушы ғана сыйлыққа ие болады). Ұйымдастырушылар қосымша 10 жазылым, барлығы 50 «Қазақстан үміті» төсбелгісі және 110 басылым жазылымын тағайындады.

«Қазақстан үміті» төсбелгісінің иегерлері

Ескерту! Төсбелгілер сынып бойынша қатысушылардың санына қарай үлестірілді.

5-сынып оқушылары
1.       

Байжуманова Дария

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: №24 ДБААЛ, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нұрлыжігіт Айдана Еркінқызы

0:03:43
2.       

Орман Назерке

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: АОДБАММИ, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нұрғали Ақнұр Төлепбергенқызы

0:04:01
3.       

Темірболатова Мадина 

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

Мектеп: Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Урбисинова Салтанат Куанышбаевна

0:05:11
4.       

Құрманғазықызы Таңнұр

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: №3 мектеп-лицей, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Турлибекова Каламкас

0:05:38
5.       

Базарбай Ақнұр

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Жаңаөзен

Мектеп: №6, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жылқыбаева Жанар

0:07:48
6.       

Айтмұханбет Нұрай

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: №22 орта мектеп, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тастамбеков Даулеткан

0:08:09
7.       

Есенжан Есжан

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: Темірбек Қожакеев атындағы №39 ЖББМГ, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қаршығаева Жаннұр

0:08:16
8.       

Насенова Аружан

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: 32, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жумабаева Бағила

0:08:33
9.       

Бақтан Мұратжан

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

Мектеп: Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Урбисинова Салтанат

0:09:05
10.   

Утемисова Аида Ерлановна

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 101 мектеп-лицей, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тлеубергенова Гульназ

0:09:17
6-сынып оқушылары
11.   

Ізтелеу Шәкәрім

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: 31 мектеп гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Губайдуллина Багдагул

0:03:38
12.   

Бақтығали Бектемір

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: 31 мектеп гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Губайдуллина Багдагуль

0:03:54
13.   

Кожеканов Даниал Ардақұлы

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: №6 ОМ

Жетекшінің аты-жөні: Нұршаева Индира Кәкімбайқызы

0:04:44
14.   

Сәулет Жанатбек

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: №31мектеп-гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Мукатова Мизамгул

0:07:30
15.   

Жанерке Қалыбай

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Мойынқұм ауданы

Мектеп: Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы, 6 класс

0:08:39
16.   

Cәрсен Нұрсұлтан

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: №32 ОМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жұмабаев Сұлтан Сағындықұлы

0:08:39
17.   

Шаймырзаева Айгерім Қыдырбайқызы

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Темір ауданы

Мектеп: №1 Шұбарқұдық мектеп гимназиясы, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Табышова Базаргүл Табынбаевна

0:08:55
18.   

Койшыбайкызы Жулдыз

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: 14 орта мектеп — гимназиясы, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Аязбаева Ардак Базарханкызы

0:09:29
19.    Машрап Гүлім

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: №221 Аққұм мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Байдулла Мөлдір Ерманқызы

0:09:41
20.   

Жақсылықова Айжүз

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Темір ауданы

Мектеп: №1 Шұбарқұдық мектеп-гимназиясы, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Табышова Базаргул Табынбаевна

0:09:53
21.   

Абдрашидов Арсен

 

Облыс: Шымкент қаласы

Қала: Шымкент қаласы

Мектеп: 50 мектеп-гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Маханова Жанат

0:10:38
7-сынып оқушылары
22.   

Саналы Санжархан

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қазалы ауданы

Мектеп: С.Сейфуллин атындағы №165 қазақ орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сариева Ләззат

0:05:07
23.   

Канаш Айганым

 

Қала: Алматы

Мектеп: 141 жалпы білім беретін мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Құдайбергенова Ақмарал

0:05:57
24.   

Ботаханова Айғаным

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Жаңатас

Мектеп: Абылай хан мектеп-лицейі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Абишева Шынар

0:06:40
25.   

Қазыкеш Айару Әділбекқызы

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: Атырау облысты дарынды балаларға арналған ұлттық гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сдихова Жайнагүл Теміржанқызы

0:07:16
26.   

Шимирза Назерке

 

Облыс: Шымкент қаласы

Қала: Шымкент қаласы

Мектеп: А.Байтурсынов 50 мектеп гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Раманкулова Гульмира

0:07:30
27.   

Мереке Ерасыл

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қазалы ауданы

Мектеп: С.Сейфуллин атындағы №165 қазақ орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Әбілова Зәмзәгүл

0:07:36
28.   

Орынбасарова Нұрасыл

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қазалы ауданы

Мектеп: №220, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Аманжолұлы Дархан

0:07:56
29.   

Шыныекен Әлібек

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: Атырау облысты дарынды балаларға арналған ұлттық  гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сдихова Жайнагүл Теміржанқызы

0:08:00
30.   

Шәкір Әсет

 

Конец формы

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қайдауылова Сандуғаш

0:08:01
31.   

Арылхан Гүлзат Бауыржанқызы

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Шиелі ауданы

Мектеп: 48 Ә.Қоңыратбаев атындағы мектеп-лицейі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Даулетова Шырын

0:08:06
32.   

Нұрназар Түрікбен

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: ХББ НЗМ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кенбаева Надежда

0:08:20
8-сынып оқушылары
33.    Буентаева Дария Қанатқызы

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Тасқала ауданы

Мектеп: «Сәулет» мектеп-лицейі, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бекентаева Айғаным Қалесқызы

0:07:29
34.   

Еркемай Олжабай

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: Темірбек Қожакеев атындағы №39 ЖББМГ, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Әбдікерім Дана Әлімбекқызы

0:11:14
35.    Ештаева Ақниет

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: 169, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нурадинова Гулдана

0:11:16
36.    Гурьева Сияна

Облыс: Алматы облысы

Қала: Текелі

Мектеп: 4 ОМ МДШО, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Хамитжанова Гульжанат Далеловна

0:12:26
9-сынып оқушылары
37.   

Назир Нигмет

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Атырау

Мектеп: Ұлттық гимназия, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қуандықова Эльмира Қуандыққызы

0:12:07
38.    Қасымова Зере

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: №14 орта мектеп гимназиясы, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Насирова Гулжан Турарбековна

0:15:58
39.    Жолмухан Каракоз

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Мұғалжар ауданы

Мектеп: Мұғалжар орта мектебі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бахтиярова Рая

0:16:14
40.    Ахын Балжан

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: Жас дарын мамандандырылған мектебі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қабылова Айсұлу Мажитқызы

0:20:11
10-сынып оқушылары
41.   

Құрбанәлі Динара

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Сарыағаш ауданы

Мектеп: Л.Жолдасов, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Мамбетова Айткул

0:08:51
42.   

Турабекова Дана

 

Облыс: Нұр-Сұлтан (Астана)

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана)

Мектеп: КазҰӨУ колледжі, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бержанова Гульнахия Исаковна

0:12:29
43.   

Қордабай Алмат

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Қарағанды

Мектеп: №92 гимназия, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Намазбаева Жанар Жаксылыковна

0:20:24
44.   

Аружан Боранқұл

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: Абай атындағы №138 орта мектебі, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Əсем Пірімова

0:21:03
45.   

Шари Жайна

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Орал

Мектеп: Талап МБК, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тасмағамбетова Кенже

0:29:30
46.   

Махсотова Фариза

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Жаңақала ауданы

Мектеп: М.Мирманов атындағы жалпы орта білім беретін мекте, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кайрлиева Айнагуль

0:31:57
47.   

Қожанова Арайлым

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Іле ауданы

Мектеп: 13 М.Мақатаев атындағы орта мектеп, 10 класс

Жетекшінің аты-жөні: Оразалиева Жазира Нұржақыповна

0:41:16
11-сынып оқушылары
48.   

Абылашов Досат Амангелдіұлы

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Бейнеу ауданы

Мектеп: Абай орта мектебі, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Акшауова Раушан Ыскаковна

0:14:37
49.   

Мусылманбеков Аслан Жасуланович

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: 148, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Омаргазы Айгул Машенкызы

0:15:22
50.   

Мамырбек Гүлия

 

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана)

Мектеп: 77 мектеп-гимназия, 11 класс

Жетекшінің аты-жөні: Имакова Лаура Оспановна

0:29:00

 

«Ұлан» және «Ақжелкен» республикалық жасөспірімдер мен балалар басылымының алты айлық жазылымының иегерлері

1.       

Бауыржан Таңжұлдыз

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

Мектеп: Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Урбисинова Салтанат Куанышбаевна

0:10:24
2.        Қабылбаеава Меруерт

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Бейнеу ауданы

Мектеп: «Ә.Жанкелдин атындағы орта мектебі»КМ, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Құрманбаева Ұлбосын Жұбанышқызы

0:11:07
3.       

Жаримбетова Саяжан

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Теміртау

Мектеп: 15 қазақ мектеп-гимназия, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Коныртаева Гульмира Максутбековна

0:12:06
4.       

Серғали Толғанай

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: №22 орта мектеп, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қомпыш Айзат

0:12:12
5.       

Ғабдісыйық Аружан

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Тасқала ауданы

Мектеп: «Сәулет» мектеп-лицейі, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бекентаева Айғаным Қалесқызы

0:12:43
6.       

Ғабиденова Алина

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Ақтау

Мектеп: 28, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Уразова Улдай Жексенгаливна

0:14:40
7.       

Аралбаев Алихан

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Талдықорған

Мектеп: 14 орта мектеп — гимназиясы, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Игисинова Жанар Майлыбайқызы

0:15:32
8.       

Баймука Данияр

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: 32, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жумабаева Бағила

0:17:36
9.       

Өміртай Жасұлан

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Төле би ауданы

Мектеп: Ангарата жалпы орта білім беретін мектебі

Жетекшінің аты-жөні: Бакирова Гүлнар

0:18:00
10.    Шуақбаева Салтанат

Туған күні: 01.01.2008

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Жаңаөзен

Мектеп: №23 орта мектеп, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Игалиева Бакытгул

0:18:03
11.   

Сағындық Дильназ

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Ақтау

Мектеп: 28, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Уразова Улдай Жексенгаливна

0:20:00
12.   

Ахметова Гульзира Оразымбекқызы

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназия

0:20:30
13.   

Медетұлы Мерхат

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: №6 ОМ

Жетекшінің аты-жөні: Ахметкаримова Айгуль Олжабаевна

0:20:48
14.   

Әбдібақи Аян

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Бейнеу ауданы

Мектеп: «Ә.Жанкелдин атындағы орта мектебі»КМ, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Құрманбаева Ұлбосын Жұбанышқызы

0:21:08
15.   

Оразалы Мөлдірай

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Жаңаөзен

Мектеп: 23 орта мектеп, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Игалиева Бакытгул

0:21:49
16.   

Ахат Бекболат

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Жаңаөзен

Мектеп: 23 мектеп, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Игалиева Бакытгул

0:22:02
17.   

Жұмабай Айымгүл Мерекеқызы

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Ақжайық ауданы

Мектеп: Есенсай ОЖББМ, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Олжекеев Беймбет Серикович

0:22:56
18.    Жетес Шакиза

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қазалы ауданы

Мектеп: 25 мектеп, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сансызбай Айсұлу

0:22:58
19.   

Есенғазы Ғалия

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: С.Бердіқұлов атындағы орта мектебі, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Умирзакова Бибигуль

0:23:38
20.   

Жансая Кадырбекова

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Қаражал

Мектеп: №7ЖББОМ, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жанабаева Мөлдір Аманжоловна

0:26:33
21.   

Хамитқызы Жаннұр

 

Облыс: Қостанай облысы

Қала: Арқалық қаласы

Мектеп: М.Әуезов атындағы №5 ЖОББМ, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Толеуханова Арайлым Демеухановна

0:39:54
6-сынып оқушылары
22.   

Мұратжанова Ақерке Мұратжанқызы

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: №6 ОМ

Жетекшінің аты-жөні: Бирталаева Бахытжан Нурлановна

0:10:58
23.   

Қайратұлы Диас

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Хромтау ауданы

Мектеп: №6 Хромтау гимназиясы, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бакбергенова Гульнур Темирхановна

0:12:25
24.   

Айгерім Қайырлиева

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Жаңақала ауданы

Мектеп: Е.Ш.Орақбаев атындағы ЖОББМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Журалиева Шынаргул Дарыбаевна

0:12:35
25.   

Бекишева Акбота

 

Облыс: Солтүстік Қазақстан облысы

Қала: Тайынша ауданы

Мектеп: «Алабота орта мектебі» КММ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Айтыбаева Назгуль Манарбековна

0:12:42
26.   

Ертуған Аяжан

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қазалы ауданы

Мектеп: С.Сейфуллин атындағы №165 қазақ орта мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Балкембай Сағынтай

0:12:48
27.   

Мирамбайқызы Айымбибі

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: АОДБАММИ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шугурова К.О

0:13:15
28.   

Ерғазы Айдана

 

Облыс: Шымкент қаласы

Қала: Шымкент қаласы

Мектеп: №62 Н.Төреқұлов атындағы жалпы орта білім беретін , 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кекилова Жадра Ерсиновна

0:13:26
29.   

Кәкім Ақнұр

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: Дулат Бабатайұлы атындағы орта мектеп, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Рахжанова Сауле Какимсеитовна

0:13:41
30.   

Джангаберген Мағжан

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Жаңаөзен

Мектеп: 23, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бупешова Асемгул Узакбаевна

0:14:04
31.   

Сағатбек Мейрамбек

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: Қарғалы 3, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Устемирова Майгул Жумашевна

0:16:09
32.   

Боброва Диана Вадимқызы

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Алға ауданы

Мектеп: 38, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кузбаева Эльмира Букенбаевна

0:16:23
33.    Әлмұханбет Боранбай

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Ұлытау ауданы

Мектеп: №1 Ұлытау ЖОББМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Абитаева Мейрамкул Алтынбековна

0:17:33
34.   

Бейіс Ислам

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: №55 ЖББОМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Аманова Меруерт Есеновна

0:17:43
35.   

Атығұл Арнұр

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Балқаш

Мектеп: №7 мектеп гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шәрбекова Гулбарам

0:17:46
36.   

Молданазар Іңкәр

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Панфилов ауданы

Мектеп: Кішішыған орта мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Садыкова Гүлзира

0:17:51
37.   

Бейсенбек Аружан

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Балқаш

Мектеп: №7 мектеп гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шәрбекова Гулбарам

0:17:55
38.   

Айзат Қазыбек

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Балқаш

Мектеп: Сәкен Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сатыбалдина Перизат

0:18:34
39.   

Сулейман Диана

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: Темірбек Қожакеев атындағы №39 ЖББМГ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Әбдікерім Жәния

0:18:43
40.   

Қасымханова Айғаным

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Қарағанды

Мектеп: 92 гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Намазбаева Жанар Жаксылыковна

0:18:43
41.   

Төреханқызы Нұрай

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: 162 мектеп-гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бектұрғанова Г.Ә.

0:18:44
42.   

Ахметова Адина

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 144 орта мектеп, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шалқарбаева Гульмира

0:18:45
43.   

Сатыбалды Аяжан

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: С.Бердіқұлов атындағы орта мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Реймова Камшат Ермекбаевна

0:19:51
44.   

Бақыт Ардақ

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Қарағанды

Мектеп: А.Байтұрсынұлы атындағы № 41 мектеп-гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Сатыбалдина Лаззат Сериковна

0:20:04
45.    Дильназ Жолдиева

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: Елек орта мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бухарбаева Мариямгуль Кырыкбаевна

0:20:15
46.    Арайлым Жангали

Облыс: Атырау облысы

Қала: Мақат ауданы

Мектеп: Х. Санбаев орта мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Рзаканова Сандугаш Амандыковна

0:20:53
47.   

Маманова Айым

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Ұлытау ауданы

Мектеп: №1Ұлытау ЖОББМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жакеева Жансая Кабденовна

0:21:46
48.   

Мұратова Сана

 

Облыс: Нұр-Сұлтан (Астана)

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана)

Мектеп: №76 мектеп-лицейі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Берденова Шынаркул Кенжалиевна

0:22:05
49.    Нұрлыбекова Аружан

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: 15 ОМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ормаханова Лиза

0:23:47
50.   

Кәрімова Нұрайлым

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Абай ауданы

Мектеп: «Ж.Молдағалиев атындағы орта мектебі»КММ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Әбішева Сандуғаш Серікқызы

0:25:31
51.   

Мендагалиева Камила

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: 27 гимназия, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шинжирова Майра Тоқанайқызы

0:25:45
52.   

Аяжан Құрманбек

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Шиелі ауданы

Мектеп: №48 Ә.Қоңыратбаев атындағы мектеп-лицейі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кожамбердиева Кулимхан

0:26:56
53.   

Ахадұлы Юсуф

 

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Баянауыл ауданы

Мектеп: №1 Майқайың жалпы орта білім беру мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жумабекова Шинаргуль Рамазановна

0:27:47
54.   

Аяулым Таңатарова

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: №75 орта мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ибраева Перизат

0:29:11
55.   

Исаханова Замира

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Жамбыл ауданы

Мектеп: С.Бердіқұлов атындағы орта мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жалимбетова Амангул Мураткалиевна

0:29:44
56.   

Серікқали Гүлфайруз

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Жаңақала ауданы

Мектеп: Е.Ш.Орақбаев атындағы ЖОББМ, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Журалиева Шынаргул Дарыбаевна

0:31:03
57.   

Егентай Ұлбосын

 

Облыс: Түркістан облысы

Қала: Жетісай ауданы

Мектеп: «№66 Мырзашөл жалпы орта мектебі» комм, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шаншарова Шамшат Тасболатовна

0:32:58
58.   

Әбіш Мұса Нұрболұлы

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Қарағанды

Мектеп: №93 гимназия КММ, 6 класс

0:33:17
59.   

Нұрғали Нұрсұлтан

 

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Екібастұз қаласы

Мектеп: 26 мектеп-гимназиясы, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жумабекова Разия Темирболатовна

0:33:39
60.    Биәділ Қарақат

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Мектеп жанында шағын орталығы бар Злиха Тамшыбай а, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Айгүл Тоқтарқызы

0:35:36
61.    Какимов Даниал

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Баянауыл ауданы

Мектеп: №1 Майқайың жалпы орта білім беру мектебі, 6 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жумабекова Шинаргуль

0:37:52
62.   

Құндызбай Арайлым

 

Облыс: Шымкент қаласы

Қала: Шымкент қаласы

Мектеп: А.Байтурсынов 50 мектеп гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Раманкулова Гульмира

0:09:01
63.   

Жолдыбай Ақмарал

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: 177, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Өтеген Құндызай

0:09:33
64.   

Тұрсынбек Гүлнұр

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қайдауылова Сандуғаш

0:10:30
65.   

Руколла Алижан

 

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Теректі ауданы

Мектеп: Теректі аудандық лингвистикалық гимназиясы, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Хасанова Алия Салимовна

0:10:37
66.   

Саят Жанель

 

Облыс: Алматы облысы

Қала: Ескелді ауданы

Мектеп: Қарабұлақ орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Калиолданова Айнур Сагатаевна

0:11:30
67.    Жақсылықова Қызболған

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 272, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кайнарова Мереке

0:11:31
68.    Абимуллина Меруерт

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: 38, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Асимбетова Лиза Куанышовна

0:11:32
69.   

Болатқызы Ақерке

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Мақат ауданы

Мектеп: Хамза Санбаев атындағы орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жұмағалиева Гүлзада

0:12:00
70.   

Сәнтай Сымбат

 

Облыс: Маңғыстау облысы

Қала: Ақтау

Мектеп: ОМИ Дарын, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тәжіқараева Маржан Дәуітқызы

0:12:03
71.   

Алмасай Мейрамбек

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: И.Нүсіпбаев атындағы Алматы облыстық мектеп-интерн, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Нурмаганбетова Гулнар Смагуловна

0:12:19
72.   

Ұлдана Өркен

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қайдауылова Сандуғаш

0:13:08
73.   

Қуанышбек Әмірбекұлы

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: 177, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Өтеген Құндызай

0:13:13
74.   

Алпамыс Райымбек Камбарулы

 

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ақтөбе

Мектеп: 23 ОМЛ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Абдірахманова Зоя

0:13:20
75.   

Хизатулла Дильназ

 

Облыс: Атырау облысы

Қала: Мақат ауданы

Мектеп: Хамза Санбаев атындағы орта мектебі, 7 класс

0:14:29
76.   

Нұрайым Абдулла

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Мойынқұм ауданы

Мектеп: Жамбыл атындағы мектеп гимназиясы, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қожамқұлова Шолпан

0:14:36
77.   

Қайрат Бейбарыс

 

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: №115 ЖББМ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ботыбаева Аяулым Кайырбековна

0:14:44
78.    Гульназ Ернатовна Калмакбаева

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Жарма ауданы

Мектеп: «Маяковский атындағы орта мектебі" К, 5 класс

Жетекшінің аты-жөні: Калмакбаева Гульназ Ернатовна

0:14:58
79.   

Өтеген Жәния

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: 177, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Өтеген Құндызай

0:15:15
80.    Иманғали Нариман

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Ойыл ауданы

Мектеп: Ойыл қазақ орта мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бақытжанова Зина Айдарбекқызы

0:15:18
81.    Өмірбай Әсем

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Жаңатас

Мектеп: Абылай хан мектеп-лицейі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Абишева Шынар

0:16:35
82.   

Бурат Айсұлу

 

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Аягөз ауданы

Мектеп: Дулат Бабатайұлы атындағы орта мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Солтаева Ания Орынгазина

0:17:01
83.    Әмірханқызы Ақбота

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Шиелі ауданы

Мектеп: №207 мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Жарқынбек Жанат

0:17:31
84.    Имлядин Балтабек

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Арал ауданы

Мектеп: 177, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Байниязова Гүлімай

0:18:35
85.    Құралбай Дамир

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: № 17 Иван Трубицын атындағы жббм, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Абдраманова Гулпан Бейсенқызы

0:18:36
86.    Батырхан Томирис

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Аққулы ауданы

Мектеп: Жамбыл орта білім беретін мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Умерханова Гульнар Мадениетовна

0:18:47
87.    Әбдібекова Фариза

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: 112, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Джорабекова Ұлжан Тұрсынбайқызы

0:18:50
88.    Асқар Рафхат Асқарұлы

Облыс: Атырау облысы

Қала: Исатай ауданы

Мектеп: Ж. Мырзағалиев орта мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кабдрахманова Жаннат Тажгалиевна

0:19:05
89.    Назар Шұғыла

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Жаңақорған ауданы

Мектеп: 192, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ахмет Қалбибі Зәріпәліқызы

0:22:55
90.    Мунер Нұркаусар

Облыс: Алматы облысы

Қала: Қарасай ауданы

Мектеп: АйСаф жеке қыздар мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тілеуғабыл Жұлдыз Саятқызы

0:22:59
91.    Минбасарова Аида

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: қ.мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Баймаханова Назым Турарбековна

0:23:11
92.    Жанұзақ Ақниет Нұрлыбайқызы

Облыс: Атырау облысы

Қала: Исатай ауданы

Мектеп: Ж.Мырзағалиев атындағы орта мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кабдрахманова Жаннат Тажгалиевна

0:24:23
93.   

Сариева Айгүл

 

Облыс: Қызылорда облысы

Қала: Қызылорда қаласы

Мектеп: №1 мектеп- гимназия, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ибраева Ұлбосын Қазбекқызы

0:25:02
94.    Токтамысова Айым

Облыс: Алматы облысы

Қала: Қарасай ауданы

Мектеп: АйСаф жеке қыздар мектебі, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тілеуғабыл Жұлдыз Саятқызы

0:26:25
95.    Бағлан Серік

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Мойынқұм ауданы

Мектеп: Жамбыл атындағы мектеп-гимназиясы, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қожанқұлова Шолпан

0:26:36
96.    Омаров Ерлан

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: №179 ЖББМ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тойбекова Раушан Болысбековна

0:27:30
97.   

Асылбек Нұргелді

 

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Меркі ауданы

Мектеп: № 4 Тілеміс батыр жалпы білім беретін мектеп, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Туякова Зинегул Куандыковна

0:28:43
98.   

Алимбаев Диас

 

Облыс: Қарағанды облысы

Қала: Қарағанды

Мектеп: №4 ЖББОМ, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Шукирхан Назгуль

0:29:32
99.    Қаниял Арманда

Облыс: Алматы облысы

Қала: Көксу ауданы

Мектеп: Мектеп жанында шағын орталығы бар Злиха Тамшыбай а, 7 класс

Жетекшінің аты-жөні: Тоқтарқызы Айгүл

0:30:10
100.                       Катапова Алина Сүлейменқызы

Облыс: Батыс Қазақстан облысы

Қала: Тасқала ауданы

Мектеп: «Сәулет» мектеп-лицейі, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Бекентаева Айғаным Қалесқызы

0:09:21
101.                       Мырзабекова Жанель

Облыс: Алматы қаласы

Қала: Алматы

Мектеп: 169, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Аширбекова Назгул

0:17:22
102.                       Мұхаммед Тұңғышбай

Облыс: Шымкент қаласы

Қала: Шымкент қаласы

Мектеп: №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Алибаева Балжан

0:21:21
103.                       Сатыбалдиева Назым

Облыс: Атырау облысы

Қала: Құрманғазы ауданы

Мектеп: Н.С.Манаев атындағы жалпы орта мектеп, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Саурбаева Шынар Ибрагимқызы

0:23:21
104.                       Тоқтарова Әйгерім Жарқынқызы

Облыс: Шығыс Қазақстан облысы

Қала: Күршім ауданы

Мектеп: Ақбұлақ негізгі орта мектебі, 8 класс

Жетекшінің аты-жөні: Темирбаева Райгуль Шариповна

0:28:20
105.                       Рахимбердина Аружан

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: Жас дарын мамандандырылған мектебі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Кабылова Айсулу Мажитовна

0:22:14
106.                       Абдижанова Улбосын

Облыс: Алматы облысы

Қала: Текелі

Мектеп: 4МДШО КММ, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Утепова.Г.Т

0:23:08
107.                       Сағиғалиева Гүлбану

Облыс: Ақтөбе облысы

Қала: Байғанин ауданы

Мектеп: Жарқамыс орта мектебі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Серікбаева Тамара Базарбекқызы

0:27:50
108.                       Неғметжан Даяна

Облыс: Ақмола облысы

Қала: Зеренді ауданы

Мектеп: Исаковка орта мектебі, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Ерлан Алмажан

0:33:14
109.                       Алькеева Дана

Облыс: Павлодар облысы

Қала: Павлодар қаласы

Мектеп: Жас дарын, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Қабылова Айсұлу Мажитқызы

0:33:52
110.                       Дүйсенбек Аяла

Облыс: Жамбыл облысы

Қала: Тараз

Мектеп: Төле би атындағы №8 гимназия, 9 класс

Жетекшінің аты-жөні: Демегенова Дәмелі

0:36:26

 

Барлық жеңімпаздарды құттықтаймыз! Сыйлық иегерлері біздің почтамызға аты-жөніңізбен толық мекен-жайыңыз, индекстеріңізді және байланыс номерлеріңізді келесі формада жазып, qaztest.kz@mail.ru почтасына жібере берулеріңізді сұраймыз. 

Оқушының аты-жөні:  
Облыс, қала, аудан, ауыл  
Үй және пәтер нөмірі (басылым үшін)  
Индекс  
Жауапты адамның телефоны

Қатысушылар ақпаратының құпиялылығы қатаң сақталады. 

Мекен-жайларыңыздың және басқада ақпараттарыңыздың дұрыстығы сыйлықтарыңыздың дұрыс баруына әсер етеді. Қате берілген адрестер үшін олимпиада ұйымдастыру комитеті жауап бермейді. Басылым редакциялары сізге хабарласуы үшін қолданыстағы байланыс номерлеріңізді жазыңыздар.

Құрметпен Qaztest.kz олимпиада ұйымдастыру комитеті

ПІКІР ҚАЛДЫРУ